Aviril

Dětská řada Aviril obsahuje azulen - éterický olej z heřmánku, který zklidňuje podrážděnou pokožku i případné záněty. Heřmánkový extrakt napomáhá regeneraci a zklidnění pokožky. Pravidelné používání kvalitní dětské kosmetiky Aviril zajišťuje dětské pokožce vláčnost, jemnost a propůjčuje jí jemnou vůni.
Top produkt

AVIRIL dětský krém

Balení:
50 ml
Cena:
47 Kč
Skladem
(940 Kč / 1 l)
Top produkt

AVIRIL dětský olej s azulenem

Balení:
50 ml
Cena:
34 Kč
Skladem
(680 Kč / 1 l)

AVIRIL dětský zásyp s azulenem

Balení:
100 g
Cena:
41 Kč
Skladem
(410 Kč / 1 kg)

AVIRIL dětský zásyp s azulenem, náhradní sáček

Balení:
100 g
Cena:
32 Kč
Skladem
(320 Kč / 1 kg)

SYPSI dětský olej

Balení:
50 ml
Cena:
30 Kč
Skladem
(600 Kč / 1 l)