Batole

Dětská kosmetika Batole je určena k ošetření dětské pokožky, má protizánětlivé a zklidňující účinky, přitom jemně pečuje také o pokožku dospělých. Ať už je pokožka opruzená, podrážděná nebo nadměrně citlivá, přípravky Batole ji uklidní a osvěží, vytvoří na pokožce jemný film, který ji chrání před zarudnutím a povětrnostními vlivy.

BATOLE dětský šampon s olivovým olejem

Balení:
200 ml
Cena:
50 Kč
Skladem
(250 Kč / 1 l)

BATOLE dětská koupel s olivovým olejem

Balení:
200 ml
Cena:
50 Kč
Skladem
(250 Kč / 1 l)

BATOLE dětský olej s olivovým olejem

Balení:
200 ml
Cena:
70 Kč
Skladem
(350 Kč / 1 l)

BATOLE dětský krém s olivovým olejem

Balení:
75 ml
Cena:
45 Kč
Skladem
(600 Kč / 1 l)

BATOLE dětský krém na zadeček s olivovým olejem

Balení:
75 ml
Cena:
67 Kč
Skladem
(893.33 Kč / 1 l)
Akce

BATOLE dětský krém proti chladu s olivovým olejem

Balení:
75 ml
Cena:
37 Kč
Skladem
(493.33 Kč / 1 l)

BATOLE dětský jemný sprchový gel s olivovým olejem

Balení:
175 ml
Cena:
50 Kč
Skladem
(285.71 Kč / 1 l)

BATOLE dětské vlhčené toaletní ubrousky s panthenolem

Balení:
330 g
Balení:
72 ks
Cena:
45 Kč
Skladem
(0.63 Kč / 1 ks)

BATOLE dětský zásyp s extraktem z listu olivovníku

Balení:
100 g
Cena:
30 Kč
Skladem
(300 Kč / 1 kg)

BATOLE dětský zásyp s extraktem z listu olivovníku, náh...

Balení:
100 g
Cena:
23 Kč
Skladem
(230 Kč / 1 kg)