Aktuality

7. a 8. října se uvidíme na FOR BEAUTY PRAHA

for beauty_rijen_2022ALPA se objeví se svým stánkem na prestižním veletrhu FOR BEAUTY 2022 v Praze. Nyní jde o podzimní část veletrhu. Jarní probíhala v dubnu. Veletrh FOR BEAUTY se koná obvykle dvakrát ročně. Po uplynulých covidových situacích a změnách termínů v minulých letech se v roce 2022 konečně vše uskutečňuje tak, jak má. Veletrh bude probíhat v pátek a sobotu 7. a 8. října v PVA EXPO PRAHA v Letňanech a my budeme u toho. Zastavte se u našeho stránku a vyzkoušejte či zakupte naše přípravky.

 

Číst více...

Prima CUP zakončí sezónu v Mikulově. ALPA stánek se na vás těší

DECATHLON-MIKULOVPRIMA CUP je cyklistický seriál horských kol pro širokou veřejnost. Do seriálu PRIMA CUP  je každoročně zahrnuto několik závodů na území České republiky a jeden exhibiční závod v historickém centru Hradce Králové tzv. Gočárovy schody. Všechny závody se řídí platnými pravidly Českého svazu cyklistiky, mají pevné zázemí a silný mediální ohlas. Vzhledem ke kalendáři je tu už samotný závěr letošní sezóny. Uskuteční se v sobotu 1. října v Mikulově. Kromě závodu bude na programu vyhlášení sezóny a bohatý doprovodný program. ALPA bude na místě se svým stánkem. Stavte se za námi. 

Obrázky a některé texty převzaty z webu pořadatele akce.

Číst více...

ČEZ RunTour pokračuje. V sobotu 24. 9. se sejdeme v Praze

ČEZ RounTour Praha a ALPABlíží se další sportovní akce, na které se s námi můžete potkat. Událost se jmenuje ČEZ RunTour a proběhne v Praze v sobotu 24. září. Ukažte svoje běžecké schopnosti na trasách dlouhých 3, 5 a 10 kilometrů v parku Ladronka. ALPA bude mít na akci stánek, na kterém budou k dispozici testery i výrobky k zakoupení. Během akce budou v našem masážním stanu masáže pro účastníky zdarmaZdrojem obrázku je web pořadatele.

 

Číst více...

ALPA míří na Škoda FIT půlmaraton už v neděli 18. 9. 2022

skoda fit_pulmaratonOblíbený Škoda FIT půlmaraton v Plzni startuje už v neděli 18. 9. Půjde o tradiční závod v běhu na 21,097 km se startem a cílem v centru města Plzeň – na náměstí Republiky. Trať závodu bývá považována za jednu z nejkrásnějších v České republice a vede centrem města a okolím v jednom okruhu. Jedná se o největší sportovní událost v Plzeňském kraji. Limit závodu je 1 500 běžců. Do programu jsou vloženy dětské závody, rodinný běhfiremní štafety. Přijeďte si užít sportovní den pro celou rodinu, ALPA bude na místě se svým stánkem a masážemi pro účastníky zdarma. 

Číst více...

Blanenská desítka je tady, ALPA je hlavním partnerem

blanenska desitkaBlíží se oblíbený sportovní den Blanenská desítka, na kterém spolu budou závodit běžči, in-line bruslaři a koloběžkáři na tratích dlouhých 10 km i samozřejmě kratších. Akce proběhne v sobotu 10. září v Blansku. ALPA bude se svým stánkem na místě, proběhnou i masáže zdarma pro účastníky. Můžete si vyzkoušet i zakoupit naše přípravky. Přijeďte o víkendu do Blanska a užijte si pěkný sportovní den.

Číst více...

Blíží se Země živitelka, ALPA se zúčastní

alpa zeme_zivitelkaBlíží se 48. ročník slavné Země živitelky v Českých Budějovicích. Uskuteční se 25. až 30. srpna 2022. ALPA bude na místě se svým stánkem, kde můžete vyzkoušet vybrané přípravky a klidně si je rovnou i zakoupit. Naše kosmetické řady vyrábíme i z bylinných extraktů, proto máme na Zemi živitelce své místo. Mezinárodní agrosalon Země živitelka konaný na Výstavišti České Budějovice se za dobu své existence stal v rámci České republiky jedním z největších a nejnavštěvovanějších veletrhů.

 

Číst více...

ALPA je partnerem Vysočina Festu 2022

vysočina fest_alpaNejvětší festivalová akce na Vysočině je tady. Už ve čtvrtek 7. července vypukne Vysočina Fest 2022 a až do soboty 9. července to bude v Jihlavě velká jízda. ALPA bude u toho. Přichystala tým hostesek, který se bude po dobu akce starat o hygienu rukou návštěvníků. K dispozici budou vlhčené ubrousky pro větší komfort. Přijďte si užít festival ve velkém stylu.

 

Číst více...

Událost z největších - Hradecké sportovní hry proběhnou už 4. června. ALPA bude na místě

hradecke hry_bannerV sobotu 4. června se uskuteční Hradecké sportovní hry 2022. ALPA patří mezi hlavní partnery akce, a proto se můžete těšit na náš tradiční stánek s testery, kde si budete moci přípravky i zakoupit. Podpoříme také přímo účastníky sportovních her. Hlavně se budeme soustředit na turnaj ve streetballu, který je pojmenován jako ALPA Streetball Cup. Přijeďte do Hradce Králové ukázat, co ve vás je, anebo alespoň fandit týmům i jednotlivcům.

 

Číst více...

Zastavte se u našeho stánku na akci PRIMA CUP Dolní Morava 28. května

PRIMA-CUP-ŠKODA-AUTO-DOLNÍ-MORAVA-MTBMistrovství ČR horských kol v maratonu pokračuje podnikem na Dolní Moravě, a to už v sobotu 28. května. Akce se jmenuje ŠKODA AUTO Dolní Morava a patří do seriálu PRIMA CUP 2022. ALPA bude mít na místě svůj tradiční stánek, kde si budete moci vyzkoušet a zakoupit různé přípravky. Dolní Morava také čerstvě otevřela novou atrakci - visutý most Sky Bridge 721, který sice budí různé emoce, horský resort však ještě zatraktivní. Přijeďte na výlet, hlavně na cyklistický závod. Budeme se na vás těšit.

 

Číst více...

ALPA míří na ČEZ RunTour do Ústí nad Labem

cez run tour alpaBlíží se další sportovní akce, na které se s námi můžete potkat. Událost se jmenuje ČEZ RunTour a proběhne v Ústí nad Labem 28. května. Proběhněte se na trasách dlouhých 3, 5 a 10 kilometrů přímo z centra Ústí nad Labem, kolem řeky Labe až pod hrad Střekov. ALPA bude mít na akci stánek, na kterém budou k dispozici testery i výrobky k zakoupení. Během akce budou v našem masážním stanu masáže pro účastníky zdarma.

Číst více...

RYCHLÁÁÁ ÚLEVÁÁÁ ALPÁÁÁ

rychlaaa ulevaaa_alpaaaUlevte si od bolavých svalů a kloubů dříve, než řeknete ALPÁÁÁ. To je hlavní sdělení naší velké kampaně, kterou jsme vzali pořádně od podlahy. Vidět nás můžete v televizi i online světě. Chceme se více věnovat každodenním potřebám každého z vás. Hlavně se budeme soustředit na bolest, aby po ní přišla co nejdříve příjemná úleva. Prohlédněte si materiály z právě probíhající kampaně a už nikdy nedovolte bolesti, aby vás omezovala.

Číst více...

Jarní Flora Olomouc začíná 21. 4., stavte se u stánku ALPA

flora olomoucNejvětší veletržní svátek květin se vrací tradičně na Hanou. Od 21. do 24. dubna se na Výstavišti Flora Olomouc po dvouleté odmlce koná proslulá květinová a zahradnická výstava Flora Olomouc. Letos na jaře se uskuteční s podtitulem Květy a světy. Součástí bohatého programu je kromě hlavní expozice v pavilonu A či prezentace Českého zahrádkářského svazu také – v evropském měřítku ojedinělá – výstava vzácných stovky let starých bonsají či oblíbené zahradnické trhy. Tradiční svátek květin se vrací po covidové přestávce, o to víc se pořadatelé snaží připravit nezapomenutelný program.

 

Číst více...

ALPA PRIMA CUP v Hradci Králové je za dveřmi

prima cup hradec kraloveNový ročník cyklistického seriálu PRIMA CUP je tady. Do seriálu je každoročně zahrnuto několik závodů na území České republiky a jeden exhibiční závod v centru Hradce Králové, tzv. Gočárovy schody. Všechny závody se řídí platnými pravidly Českého svazu cyklistiky, mají pevné zázemí a silný mediální ohlas. První podnik sezóny 2022 se blíží, jmenuje se ALPA PRIMA CUP Hradec Králové. Budeme u toho, přijeďte si zazávodit nebo se podívat na napínavé sportovní zápolení. Akce proběhne v sobotu 16. 4.

 

Číst více...

MASARYK RUN proběhne 9. 4. 2022, ALPA nebude chybět

masaryk runPo vynucené přestávce způsobené celosvětovou pandemií covidu se oblíbený MASARYK RUN vrací na Masarykův okruh v Brně na jaře v tradičním termínu 9. dubna 2022 tak, jak ho znáte (všechny tratě a kategorie, doprovodný program, soutěže,…). Již přihlášeným účastníkům je automaticky startovné převedeno na letošní termín. A ALPA bude na místě

 

Číst více...

Veletrh FOR BEAUTY 2022 se blíží, ALPA bude u toho

for beauty 2022ALPA se objeví se svým stánkem na prestižním veletrhu FOR BEAUTY 2022 v Praze. 

Veletrh FOR BEAUTY se koná obvykle dvakrát ročně. Po uplynulých covidových situacích a změnách termínů v minulých letech se v roce 2022 vše uskuteční tak, jak má. Jarní veletrh bude v termínu 8. – 9.  4. 2022 a podzimní se bude konat 7. – 8. 10. 2022 na výstavišti v Letňanech.

Číst více...

Aktuálně

Newsletter

Přihlašte se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy

Nahoru