Aktuality

52. ročník MĚŘÍNSKÉ PADESÁTKY je tady. Přijeďte 3. 6. na Vysočinu

286459806 1213344109412239_8710245620592337014_nALPA je partnerem sportovní akce MĚŘÍNSKÁ PADESÁTKA. Sportovní den se uskuteční v sobotu 3. června v Měříně na Vysočině. Měřín leží přímo u dálnice D1 - EXIT 134. Do Měřína je to pouze 10 km od výrobního areálu naší firmy ve Velkém Meziříčí. Na této akci budeme mít přímou sportovní účast. Přidejte se také.

Číst více...

ČEZ RunTour běží dál. Tentokrát se sejdeme v Brně

runtour brnoBěžecký seriál ČEZ RunTour 2023 pokračuje závodem v Brně, a to v sobotu 13. 5. ALPA bude na místě. Jednak budou v naší režii probíhat masáže zdarma od nevidomých, a jednak bude k dispozici i náš stánek s přípravky, které si budete moci vyzkoušet a zakoupit. Start i cíl budou v centru brněnské příměstské turistiky - na Brněnské přehradě.

Číst více...

Zkus maraton Kuks už 29. 4. i s ALPA stánkem

zkus maraton_kuksDalší příjemný sportovní den v naší zemi se blíží. Přijeďte v sobotu 29. 4. do Královéhradeckého kraje ke krásnému baroknímu zámku Kuksu, kde se uskuteční akce Zkus maraton Kuks. Poběží se na tratích 5, 10 km, dál půlmaraton a maraton. Také zde bude ALPA se svým stánkem, kde si můžete vyzkoušet a zakoupit naše přípravky. Tradiční pomoc nejen pro sportovce.

 

Číst více...

20. až 23. dubna se koná Flora Olomouc. Stavte se za námi

jf-2023-inz-193x129-01Od čtvrtka do neděle 20. - 23. 4. se koná slavná a tradiční Flora Olomouc. Jedná se o největší svátek květin a mezinárodní květinovou a zahradnickou výstavu v České republice. Budeme na místě s ALPA stánkem, takže se za námi neváhejte zastavit. Můžete si vyzkoušet a zakoupit naše přípravky.

 

Číst více...

ČEZ RunTour pokračuje závodem v Kopřivnici

alpa runtour_koprivniceBěžecký seriál ČEZ RunTour 2023 pokračuje závodem v Kopřivnici, a to v sobotu 15. 4. ALPA bude na místě. Jednak budou v naší režii probíhat masáže zdarma od nevidomých, a jednak bude k dispozici i náš stánek s přípravky, které si budete moci vyzkoušet a zakoupit. Start i cíl budou přímo v Areálu Tatra Kopřivnice. Těšíme se na vás!

Číst více...

Startuje ČEZ RunTour 2023 závodem v Českých Budějovicích

cez run_tour_2023Osm nádherných měst, osm nádherných tras. Pořadatelé seriálu ČEZ RunTour mají naplánovanou další úžasnou sezonu, ve které bude opět platit: co závod, to velký zážitek! Poprvé se poběží už teď v sobotu 25. března v Českých Budějovicích. V jihočeské metropoli se tisícovky běžců seřadí do startovního koridoru přímo na historickém náměstí Přemysla Otakara II., odkud se vydají na rovinatou trať vedoucí po cyklostezce podél Vltavy i malebnými dlážděnými uličkami historické části města.

Číst více...

24. a 25. 3. se uvidíme na FOR BEAUTY 2023 v Praze

BEAUTY 23_FB_1188x710_navstivteALPA se objeví se svým stánkem na prestižním veletrhu FOR BEAUTY 2023 v Praze. Nyní jde o jarní část veletrhu. Veletrh FOR BEAUTY se totiž koná obvykle dvakrát ročně (systém veletrhu přerušil jen covid). Veletrh bude probíhat v pátek a sobotu 24. a 25. března v PVA EXPO PRAHA v Letňanech a my budeme u toho. Zastavte se u našeho stánku a vyzkoušejte či zakupte přípravky ALPA. Pro naše zákazníky chystáme zaručeně nejlepší ceny.

 

Číst více...

S RunTour je radost běžet. ALPA u toho nebude chybět

runtour alpaTolik úsměvů a radosti na žádné jiné běžecké akci neuvidíte. Rodinný seriál ČEZ RunTour je oblíbený nejen pro nádherné tratě a perfektní organizaci, ale také pro jedinečnou atmosféru, ke které přispívá také ALPA. I v letošním roce se s ní budete moci setkat na všech osmi závodech.

 

Číst více...

Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2023

Alpa PF2023_1280x720_04-1Vážení zákazníci, 
přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví, lásky a pohody.

Děkujeme za přízeň, kterou nám dlouhodobě zachováváte. Také v novém roce se budete moci spolehnout na skvělé účinky našich přípravků ALPA. Zdraví na prvním místě.

Vaše ALPA

Přijeďte za námi na Stříbrné vánoční dny do Prahy od 8. do 11. prosince

banner 250x250_px_-_najdete_na_veletrhuOd čtvrtka do neděle 8. až 11. prosince se společně uvidíme u našeho stánku ve veletržním areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Uskuteční se tam 13. veletrh dárků, dekorací a spotřebního zboží s názvem Stříbrné vánoční dny. Přijďte si vyzkoušet a zakoupit naše kosmetické přípravky. Otevírací doba bude denně od 10 do 18 hodin.

 

Číst více...

ALPA míří do Brna na Festival sportu, tance a zábavy Life!

308967616 5561467407229489_5847336598697170467_nOd 4. do 6. listopadu se uvidíme v Brně. V areálu Výstaviště Brno proběhne Festival Life!, skvělá akce plná pohybu a zábavy. Letos se návštěvníci mohou těšit na oblíbený SPORT Life! a roztančený DANCE Life! V herní hale GAME Hall navíc proběhne Mistrovství ČR v PC hrách s názvem Tipsport MČR CS:GO. To je jedinečná příležitost pro všechny gamery vidět zákulisí těchto akcí naživo. Nebude chybět FAMILY Hall s 30 sportovišti, dorazit tak může celá rodina s dětmi. Doporučujeme páteční akci na podporu zdravého sportování dětí SPORT Life pro mládež, také Taneční rekord a show se známými youtubery. Společně s organizátorem vás zveme na akci, kde bude mít ALPA svůj stánek, protože kde je zdravý pohyb, tam chceme být také.

 

Číst více...

ČEZ RunTour registrace na sezónu 2023 byla spuštěna. ALPA bude nadále partnerem

RT-2023 Banner_Spusteni-registraci_1080x1080_a5Už 17. října 2022 byla na webu www.run-tour.cz spuštěna registrace na sezónu 2023. Čeká nás 12. ročník krásného rodinného běžeckého seriálu ČEZ RunTour. ALPA bude i v další sezóně hrdým partnerem seriálu. Potkáme se v terénu u našeho stánku na několika místech v ČR. Města, ve kterých se běhá, zůstanou stejná s výjimkou jednoho. Po letech seriál přijde o Ostravu, která i přes atraktivní prostředí byla nejméně zaplněným závodem. Na půdě Moravskoslezského kraje však seriál zůstane, těšit se můžete na závod v Kopřivnici.

 

Číst více...

Compressport Třeboňský maraton 2022 je za dveřmi. Těší se i ALPA

alpa trebonsky_maratonTřeboňský maraton je výborná příležitost pro všechny běžce zaběhnout si na závěr běžecké sezóny hezký závod podzimní třeboňskou krajinou. Velký sportovní den vypukne už v sobotu 15. října a nenechte si tuto akci ujít. ALPA se bude akce účastnit jako Hlavní partner. Vypsáno bude několik věkových kategorií a tři trasy - maraton, půlmaraton a 10 km. Moc se na vás těšíme u stánku, kde si můžete vyzkoušet i zakoupit přípravky ALPA. Pro účastníky závodu budou k dispozici masáže. 

Číst více...

7. a 8. října se uvidíme na FOR BEAUTY PRAHA

for beauty_rijen_2022ALPA se objeví se svým stánkem na prestižním veletrhu FOR BEAUTY 2022 v Praze. Nyní jde o podzimní část veletrhu. Jarní probíhala v dubnu. Veletrh FOR BEAUTY se koná obvykle dvakrát ročně. Po uplynulých covidových situacích a změnách termínů v minulých letech se v roce 2022 konečně vše uskutečňuje tak, jak má. Veletrh bude probíhat v pátek a sobotu 7. a 8. října v PVA EXPO PRAHA v Letňanech a my budeme u toho. Zastavte se u našeho stránku a vyzkoušejte či zakupte naše přípravky.

 

Číst více...

Prima CUP zakončí sezónu v Mikulově. ALPA stánek se na vás těší

DECATHLON-MIKULOVPRIMA CUP je cyklistický seriál horských kol pro širokou veřejnost. Do seriálu PRIMA CUP  je každoročně zahrnuto několik závodů na území České republiky a jeden exhibiční závod v historickém centru Hradce Králové tzv. Gočárovy schody. Všechny závody se řídí platnými pravidly Českého svazu cyklistiky, mají pevné zázemí a silný mediální ohlas. Vzhledem ke kalendáři je tu už samotný závěr letošní sezóny. Uskuteční se v sobotu 1. října v Mikulově. Kromě závodu bude na programu vyhlášení sezóny a bohatý doprovodný program. ALPA bude na místě se svým stánkem. Stavte se za námi. 

Obrázky a některé texty převzaty z webu pořadatele akce.

Číst více...

Aktuálně

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru