Aktuality

ALPA se objeví se stánkem a masérkami na Supershape EVENTu v Šamoríně

ALPA bude na Supershape EVENT ŠamorínTentokrát se s námi můžete potkat až na Slovensku, kde se budeme účastnit Supershape EVENTu v Šamoríně. Akce zaměřená na cvičení proběhne v sobotu 13. 4. a ALPA bude na místě se svým stánkem. Můžete si u něj vyzkoušet i zakoupit naše přípravky, kromě toho budou probíhat masáže s těmito přípravky prováděné dvěma masérkami. Akce se uskuteční v areálu x-bionic sphere.

Číst více...

Jarní FOR BEAUTY 2024. První akce, na které se letos potkáme

for beauty_2024ALPA se objeví se svým stánkem na prestižním veletrhu FOR BEAUTY 2024 v Praze. Nyní jde o jarní část veletrhu. Veletrh FOR BEAUTY se koná obvykle dvakrát ročně (systém veletrhu přerušil jen covid). Veletrh bude probíhat v pátek a sobotu 5. a 6. dubna v PVA EXPO PRAHA v Letňanech a my budeme u toho. Zastavte se u našeho stánku a vyzkoušejte či zakupte přípravky ALPA. 

Číst více...

Stříbrné vánoční dny v Praze jsou za dveřmi. Stavte se za námi

logo stribrne_vanocni_dnyOd čtvrtka do neděle 7. až 10. prosince se společně uvidíme u našeho stánku ve veletržním areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Uskuteční se tam 14. veletrh dárků, dekorací a spotřebního zboží s názvem Stříbrné vánoční dny. Přijďte si vyzkoušet a zakoupit naše kosmetické přípravky. Otevírací doba bude denně od 10 do 18 hod, v neděli do 17 hod. Přijďte nasát příjemnou adventní atmosféru

Číst více...

Blíží se festival sportu, tance a zábavy Life! Sejdeme se v Brně

life brnoOd 24. do 26. listopadu se uvidíme v Brně. V areálu Výstaviště Brno proběhne Festival Life!, skvělá akce plná pohybu a zábavy. Letos se návštěvníci mohou těšit na oblíbený SPORT Life! a roztančený DANCE Life! V herní hale GAME Hall navíc proběhne Mistrovství ČR v PC hrách s názvem Tipsport MČR CS. To je skvělá příležitost pro všechny gamery vidět zákulisí těchto akcí naživo.

Nebude chybět FAMILY Hall s 30 sportovišti, dorazit tak může celá rodina s dětmi. Součástí je i páteční akce na podporu zdravého sportování dětí SPORT Life! pro mládež, také Taneční rekord a show se známými youtubery! Mezi letošní novinky pak patří SKI365 aréna, díky které si zalyžujete pod střechou pavilonu. Neváhejte a doražte s celou rodinou. Společně s organizátorem vás zveme na akci, kde bude mít ALPA svůj stánek, protože kde je zdravý pohyb, tam chceme být také.

 

Číst více...

Oslavte 110. výročí značky ALPA soutěžemi na sociálních sítích

110 let_fotoZnačka ALPA, jejíž francovku zná v Česku snad úplně každý, a která si získala pozornost po celém světě, oslavuje své 110. výročí.

V letošním roce jste si určitě všimli speciální etikety 110 let na lahvičkách s klasickou francovkou.

To však není rozhodně vše. Připravili jsme pro vás do konce roku tři velké soutěže na sociálních sítích. Sledujte náš Facebook a Instagram a zapojte se do soutěží, ve kterých bude možné vyhrát rovnou 9 tematických balíčků ALPA.

Číst více...

Podzimní část veletrhu FOR BEAUTY 2023 je tady. Uvidíme se u stánku ALPA

for beauty_podzim_2023ALPA se objeví se svým stánkem na prestižním veletrhu FOR BEAUTY 2023 v Praze. Nyní jde o podzimní část veletrhu. Jarní probíhala v březnu. Veletrh FOR BEAUTY se koná obvykle dvakrát ročně. Veletrh bude probíhat v pátek a sobotu 20. a 21. října v PVA EXPO PRAHA v Letňanech a my budeme u toho. Zastavte se u našeho stánku a vyzkoušejte či zakupte naše přípravky.

 

Číst více...

Využijte slevu 20 % během akce Nákupy Ona Dnes od 16. do 22. října

1080x660-nod-2023Poprvé se slevové kupony v Ona Dnes objevily v roce 2010. Bylo jich pětatřicet a vyšly v pondělí 15. března. První jarní měsíc nebyl zvolen náhodou. Nikdy jindy během roku nemají ženy takovou touhu pořídit si něco nového na sebe. Tak proč je v tom nepodpořit? Letos podzimní akce proběhne od 16. do 22. 10. 2023. Podívejte se infografiku níže, jak se ke kuponům na slevy dostat. Na našem e-shopu půjde o slevu 20 %.

Číst více...

Compressport Třeboňský půl / maraton a 10 km je tady. ALPA bude u toho

trebonsky maratonTřeboňský maraton je výborná příležitost pro všechny běžce zaběhnout si na závěr běžecké sezóny hezký závod podzimní třeboňskou krajinou. Velký sportovní den vypukne už v sobotu 14. října a nenechte si tuto akci ujít. ALPA se bude akce účastnit jako Hlavní partner. Vypsáno bude několik věkových kategorií a tři trasy - maraton, půlmaraton a 10 km. Moc se na vás těšíme u stánku, kde si můžete vyzkoušet i zakoupit přípravky ALPA. Pro účastníky závodu budou k dispozici masáže. 

Číst více...

ČEZ RunTour Praha už 7. října. Stavte se na masáž

runtour prahaBěžecký seriál ČEZ RunTour 2023 pokračuje závodem v Praze, a to v sobotu 7. 10. ALPA bude na místě. Jednak budou v naší režii probíhat masáže zdarma v rámci Nadace Leontinka, a jednak bude k dispozici i náš stánek s přípravky, které si budete moci vyzkoušet a zakoupit. Proběhněte se na trasách dlouhých 3, 5 a 10 kilometrů nebo si střihněte s kamarády či rodinou štafetu. Pokud nejste registrováni, přijďte fandit.

Číst více...

Seriál RunTour se stěhuje do Karlových Varů. ALPA nabídne masáže

runtour karlovy_varyBěžecký seriál ČEZ RunTour 2023 pokračuje závodem v Karlových Varech, a to v sobotu 23. 9. ALPA bude na místě. Jednak budou v naší režii probíhat masáže zdarma v rámci Nadace Leontinka, a jednak bude k dispozici i náš stánek s přípravky, které si budete moci vyzkoušet a zakoupit. Proběhněte se na trasách dlouhých 3, 5 a 10 kilometrů v krásném lázeňském centru Karlových Varů, přímo po kolonádě.

Číst více...

Seriál Kolo pro život se stěhuje do Mladé Boleslavi

375564753 782557683878887_7615832380906302004_nV sobotu 16. září proběhne v Mladé Boleslavi další cyklistický závod ze seriálu Kolo pro život, a to pod názvem Mladá Boleslav Tour Škoda Auto. Kolo pro život je cyklistický sportovní projekt pro širokou veřejnost, seriál amatérských závodů na horských kolech pro všechny bez rozdílu věku a výkonnosti. Je největší a nejlépe organizovanou akcí tohoto druhu v Evropě. Alpa bude na místě se svým stánkem i maséry.

Číst více...

Velká cena Hradce Králové je tady

velka cena_hradce_kralove_bannerTradiční silniční závod v centru města Hradce Králové se bude opět konat 10. září 2023 na Masarykově náměstí. I tento ročník nabídne divácky velmi atraktivní závodění doprovázené hudebním koncertem a dalším doprovodným programem. Hlavní závod je v letošním roce vypsán na 35 kol / 42 kilometrů pro muže do 40 let a juniory. Velká cena MASTERS je potom další závod i pro profesionály. Alpa bude na místě se svým stánkem, kde si můžete vyzkoušet a zakoupit naše přípravky nejen pro skvělé sportovní výkony.

Číst více...

2. září se potkáme na akci Znojmo Burčák Tour Kooperativy

KPZ 2022_Znojmo_sobota_web1_28Blíží se cyklistický závod Znojmo Burčák Tour Kooperativy ze seriálu Kolo pro život, tentokrát tedy ve Znojmě. Proběhne 2. a 3. září. Pohostinná jižní Morava s nejlepší občerstvovačkou, jednoduchými a rychlými trasami křižujícími vinohrady bez velkých převýšení. Co víc si přát. Zázemí je umístěno v krásném areálu Louckého kláštera. Ideální program na celý víkend s rodinou. Budeme na místě s ALPA stánkem i maséry. Můžete si vyzkoušet nebo zakoupit naše přípravky, nebo využít masáže. Pozor, budeme na místě jen v sobotu 2. září!

Číst více...

Země živitelka je za dveřmi. ALPA nebude chybět

zz23 piktogram_vodorovnyBlíží se 49. ročník slavné Země živitelky v Českých Budějovicích. Uskuteční se 24. až 29. srpna 2023. ALPA bude na místě se svým stánkem, kde můžete vyzkoušet vybrané přípravky a klidně si je rovnou i zakoupit. Naše kosmetické řady vyrábíme i z bylinných extraktů, proto máme na Zemi živitelce své místo. Mezinárodní agrosalon Země živitelka konaný na Výstavišti České Budějovice se za dobu své existence stal v rámci České republiky jedním z největších a nejnavštěvovanějších veletrhů.

 

Číst více...

110 let v každé domácnosti: pořiďte si limitovanou edici tradiční francovky

110 let_fotoZnačka ALPA, jejíž francovku zná v Česku snad úplně každý, a která si získala pozornost po celém světě, oslavuje své 110. výročí. Od dob Rakousko-uherské monarchie se ALPA stala neoddiskutovatelnou součástí české kultury a tradice.

Prohlédněte si aktuální sortiment francovek a masážních přípravků ALPA.

Číst více...

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru