Aktuality

Compressport Třeboňský půl / maraton / 10 km 2021 je tady, ALPA bude u toho

trebon maraton alpaTřeboňský maraton je výborná příležitost pro všechny běžce zaběhnout si na závěr běžecké sezóny hezký závod podzimní třeboňskou krajinou. Den D vypukne už v sobotu 16. října a nenechte si tuto akci ujít. ALPA se bude akce účastnit jako Hlavní partner. Vypsáno bude několik věkových kategorií a tři trasy - maraton, půlmaraton a 10 km.

 

Číst více...

ALPA míří na Prima CUP do Hradce Králové

prima cup alpaALPA bude součástí závěrečného cyklistického závodu seriálu Prima CUP, kterým je třetí říjnový víkend ALPA Hradec Králové. Připraveny jsou tři trasy pro milovníky horských kol. Závody v Městských lesích v Hradci Králové zakončí v sobotu 16. října cyklistický seriál Prima CUP. Cyklisté se vydají na trasy o délkách 70, 50 a 19 kilometrů.

 

Číst více...

ALPA se zúčastní veletrhu FOR BEAUTY 2021

Beauty 2021 - banner pro vystavovatele FBALPA se na vás bude moc těšit se svým stánkem na prestižním veletrhu FOR BEAUTY 2021 v Praze. 

Veletrh FOR BEAUTY se koná obvykle dvakrát ročně. Vzhledem ke koronavirové situaci v České republice ale byli pořadatelé nuceni tradiční jarní termín přesunout, a podpořit tak větší bezpečnost vystavovatelů i návštěvníků. Podzimní veletrh se bude konat v termínu 8. – 9. 10. 2021 na výstavišti v Letňanech.

Číst více...

Frýdlantský duatlon se blíží, ALPA nebude chybět

Alpa bude na Frýdlantském duatlonuV neděli 5. září proběhne ve Frýdlantu nad Ostravicí parádní sportovní akce, Frýdlantský duatlon. Návštěvníky i účastníky čekají špičkové výkony a zábava s výhledem na Beskydy a Lysou horu. ALPA nebude na akci chybět a představí se se svým stánkem, kde bude možné zakoupit oblíbené produkty. 

 

Číst více...

ALPA nastartovala juniorský národní tým hokejbalu a ten v přípravě porazil Slovensko 4:2

ALPA podporuje hokejbal - hráč Filip MacekO víkendu 14. – 15. 8. 2021 se na Zimním stadionu v Litomyšli uskutečnila vrcholná akce pro hokejbalový národní tým juniorů do 21 let. V sobotu český nároďák nadějí smolně podlehl Slovensku 1:2 po nájezdech. Junioři ale kvalitně zregenerovali za podpory masážních gelů a hemato krémů ALPA a druhý den v neděli hřiště ovládli a vyhráli nad slovenskými vrstevníky 4:2! S ohlasy se podělil důležitý článek obrany českého týmu Filip Macek.

Číst více...

ALPA se stala partnerem Streetball Cupu na Hradeckých sportovních hrách

hradecke hry alpa hraciALPA je partnerem největšího turnaje (co do počtu přihlášených hráčů) Hradeckých sportovních her 2021. Jedná se o populární Streetball Cup, který doplní bohatý program her - pouliční fotbal, hokejbal, stolní fotbal, pétangue, 1 na 1 fotbal a adrenalin stage. ALPA vybaví účastníky Streetball Cupu svými produkty pro ještě lepší sportovní výkony na akci i po ní. Událost proběhne v sobotu 14. srpna 2021 na Smetanově nábřeží v Hradci Králové.

Číst více...

TJ Sokol Nové Veselí a ALPA pokračují ve spolupráci

Alpa podporuje TJ Sokol Nové VeselíJsme velmi rádi, že ALPA pokračuje ve spolupráci svýznamným házenkářským klubem z Nového Veselí na Vysočině. Historie novoveselské házené se píše už od roku 1970. Vznik oddílu házené měl velký vliv na rozvoj sportu v Novém Veselí a okolí. Postupem času se házená stala regionálním fenoménem, díky kterému vešel Městys Nové Veselí do povědomí sportovních fandů v celé České republice i zahraničí.

Číst více...

ALPA podporuje nevidomého sportovce, který jede Tour de France pro dobrou věc

DSC04412Nevidomý český cyklista a sportovec Ondřej Zmeškal přepisuje historii Tour de France. Vůbec jako první nevidomý cyklista pokoří Starou dámu v rámci charitativního projektu Tour de France ve tmě. ALPA talentovaného a odvážného sportovce podporuje. Nejslavnější cyklistický závod světa bude mít po letošním roce další zajímavou českou stopu, byť ne v hlavním závodu.

 

Číst více...

ALPA SPORT STAR - pro váš hvězdný výkon

ALPA-sport starRošiřujeme sportovní řadu ALPA SPORT STAR o nové produkty pro váš hvězdný výkon.

Číst více...

Video z drsného závodu GLADIATOR RACE

gladiator race triumphalisALPA má sportovního ducha a nebojí se být součástí i drsnějších akcí či soutěží. Proto opakovaně podporujeme běžecký překážkový závod GLADIATOR RACE, který je plný adrenalinu, občasných odřenin ale především zábavy.

Číst více...

Newsletter

Přihlašte se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy

Nahoru