Aktuality

GLADIATOR RACE 2019

gladiator race triumphalis

Přijďte si užít bitevní odpoledne s gladiátory, které započne v největším přírodní zábavním areálu - westernovém městečku Šiklův mlýn.

Těšit se můžete na 7 km trať, která vede krásnou přírodou podél průzračné říčky, tématicky laděné překážky v kombinaci s klasickou skladbou překážek z Gladiator Race, ale i nové překážky ve stylu divokého západu, jako je například hod oštěpem, střelba z revolverů a další.

Po náročném závodě se můžete zastavit u našeho stánku, kde vám naši profesionální maséři rozmasírují vaše zatuhlé svalstvo, budete mít možnost vyzkoušet si zdarma některé naše produkty určené před sportovním výkonem a po něm, a nebo si zakoupit Alpa produkty za zvýhodněné ceny.

Těšíme se na vaši návštěvu.

BIRELL BIKE FEST 2019

bike fest 2019

Tento rok se budeme poprvé součástí největšího bicyklového festival na Slovensku. Již 9. ročník BIRELL BIKEFEST 2019 se uskuteční poslední květnový víkend od pátku 24. do neděle 26. tradičně v Kellys Bike Parku Kálnica, v okrese Nové Mesto nad Váhom. Můžete se těšit až na více než 400 testovacích bicyklů, 50 vystavovatelů, 11 soutěžních disciplín, v kterých závodníci otestují svoje schopnosti i vytrvalost. Přijďte zažít pořádnou dávku adrenalinu a zábavy pro celou rodinu.

Na festivale nebude chybět ani náš stánek Alpa, kde se můžete uvolnit a nechat namasírovat profesionálními maséry, zakoupit produkty Alpa za zvýhodněné ceny nebo vyzkoušet některé z našich vzorečků pro sportovce i nesportovce.

 

1 000 Francovek ALPA jako gratulace Třinci k hokejovému titulu!

Dar Třinec 800 x 450 px

Masarykův pohár pro nejlepší tým extraligy vybojovali hokejisté Třince! Když teď budou hráči nového českého mistra chtít, mohou vysokou trofej až po okraj naplnit francovkou! ALPA totiž Ocelářům věnuje jako blahopřání k titulu 1 000 lahví tohoto tradičního masážního přípravku.

Hokejisté Třince za sebou mají náročnou sezonu se šťastným koncem. Nastoupili v ní k 80 zápasům ve třech různých soutěžích. V 56 z nich vybojovali vítězství. To nejdůležitější si připsali v neděli 28. dubna, když v šestém finále extraligy porazili Bílé Tygry Liberec a vybojovali druhý titul v klubové historii.

WERK ARENU zaplavila červenobílá euforie! Oceláři v rozhovorech vyprávěli o radosti, štěstí, odměně, oslavách, ale také o obrovské únavě. ALPA, která byla po několik sezon partnerem třineckého klubu, se proto rozhodla ke svému blahopřání přibalit také 1 000 lahví francovky, tradičního masážního přípravku, na který sportovci spoléhají už více než 100 let.

ALPA děkuje třineckým hokejistům za úžasný sportovní zážitek!

Newsletter

Přihlašte se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy

Naše adresa pro osobní vyzvednutí zboží

Alpa, a.s.
Hornoměstská 378
594 25 Velké Meziříčí
Neváhejte nám zavolat.
+ 420 566 521 401 - 3
Nahoru