Péče o děti a miminka

5 tipů jak zvládnout koupání miminka bez slziček

Mimino během běžné denní hygienyDěťátko je v maminčině bříšku 9 měsíců obklopené vodou. I tak se ale stává, že při koupání pláče. Některá miminka při umývání pláčou, jiná si zase koupání užívají a slzavé údolí začne, když je vyndáme z vody. Máme pro vás několik dobrých rad a tipů, jak koupání vesele zvládnout.

Číst více...

Jak na opruzeniny u miminek?

Pro miminka pro opruzeninám - dětská kosmetika řady AvirilPéče o dětskou pokožku je tématem každé maminky. Experimentovat s citlivou pokožkou našich nejmenších se nevyplácí, a proto se maminky spoléhají na časem a tradicí ověřené produkty. I naše maminky používaly dětskou kosmetiku řady Aviril, proto nám vůně dětského olejíčku připomíná i vlastní dětství.

Číst více...

Nejlepší péče o dětskou pokožku z přírody

Olejíček Aviril nebo také šampon i koupel BatoleDětská pokožka je velmi citlivá, nemá totiž ještě dostatečně vyvinutou ochrannou vrstvu a je pětkrát tenčí než kůže dospělého člověka. Máme pro vás pomocníky, kteří se o pokožku vašeho miminka postarají.

Číst více...

Olivový olej – můj nejoblíbenější společník teď pomáhá i mému miminku

Vlhčené ubrousky, dětský olejíček z řady BatoleNejenom pro studenou kuchyni, ale i jako zábal na vlasy, pro tělo i pleť – už řadu let nedám dopustit na jednoho společníka – olivový olej. A když se mi narodil Adámek, často jsme řešili nepříjemné opruzeniny a suchou pokožku... no a pak jsem si vzpomněla, že můj oblíbenec by mohl pomoct také jeho jemné pokožce.

Číst více...

Našla jsem svého šampiona v dětské kosmetice – BATOLE

Alpa Velké Meziříčí nabízí i dětskou kosmetiku řady BatoleJaká je nejlepší péče o pokožku vašeho miminka? Na to je jednoduchá odpověď. Taková, která vykouzlí úsměv na tváři vašemu miminku. Ale teď vážně, prakticky od narození jsme se synem trpěli na opruzeniny. Nad tím, jak si poradit s dětskou pokožkou jsem dumala celkem dlouho a intenzivně.Na velké puchýřky nepomáhalo nic, a to jsme zkoušeli fakt skoro všechno - mastičky, různé plenky, krémy, i ty předepsané od doktorky a nic...Opruzeniny se objevily často, když jsme měnili typ plenek a taky bez zjevného důvodu.

Číst více...

Koupání, přebalování, krmení... a to pořád dokola. Jak to zvládáte vy?

baby-1839565 1280Taky to znáte? Chvíle s miminkem si užívám, ale upřímně musím říct, že nás potkala i období, která byla dost kritická. Po narození dcerky šlo vše jako po másle, ale zhruba před půl rokem se začaly objevovat opruzeniny střídavě s potničkami. Byla jsem z toho zoufalá, hlavně, když jsem viděla, jak je dcerka neklidná a že ji něco trápí. Nejhorší bylo, že jsem nevěděla, jak jí pomoct...

Číst více...

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru