Ústní hygiena

S péčí o zuby je ideální začít již u malých dětí, ideálně při prořezání prvních zoubků. Alpa myslí i na naše nejmenší a zubní pasta Zubík šetrně pečuje o jejich zoubky. Ovocné aroma dodává zubní pastě příjemnou vůni a chuť, což děti jistě potěší. Pro dospělé je určena zubní pasta ALPA dent. Doplněk Ústní dezodor slouží pro osvěžení dechu, který se díky cestovnímu balení vejde do každé kabelky.

Nový design

ALPA-dent dětská zubní pasta ZUBÍK

Balení:
50 g
Cena:
30 Kč
Skladem
(600 Kč / 1 kg)
Nový design

ALPA-dent HERBAL zubní pasta

Balení:
90 g
Cena:
42 Kč
Skladem
(466.67 Kč / 1 kg)
Nový design

ALPA – dent ústní dezodor s mátou a eukalyptem

Balení:
30 ml
Cena:
44 Kč
Skladem
(1466.67 Kč / 1 l)
Nový design

ALPA – dent ústní voda

Balení:
250 ml
Cena:
55 Kč
Skladem
(220 Kč / 1 l)

ALPA-dent NEW čisticí přípravek

Balení:
150 g
Cena:
44 Kč
Skladem
(293.33 Kč / 1 kg)