Reference

Díky Alpě se mi lépe dýchá, říká obránce Bohemians 1905 Šmíd

Ve 32 letech už má Michal Šmíd za sebou stovky náročných fotbalových zápasů. Nyní působí v Bohemians Praha 1905 a přiznává, že na regeneraci potřebuje delší čas, než když mu bylo dvacet let. Za ty roky se ale naučil rozpoznávat, co jeho tělo potřebuje, a tak nedá dopustit na masážní oleje a klasickou Alpu, po které se mu prý navíc dýchá lépe.

Číst více...

Jak se masírují fotbalisté ligových Bohemians?

Během sezony má jen minimum volných dnů. Čtyřiadvacetiletý Jakub Plíšek, který masíruje fotbalisty Bohemians Praha 1905, přiblížil, jak takový pracovní kolotoč ve fotbalové šatně vypadá. Prozradil také, které přípravky od Alpy používá nejraději a proč si nemůže vynachválit zejména hřejivou emulzi.

Číst více...

Práce se sportovci je náročná, říká fyzioterapeutka pardubických basketbalistů

Ivana-Sahankova-fyzioterapeutS hráči jezdí po zápasech, absolvuje s nimi také všechny tréninky. Fyzioterapeutka pardubických basketbalistů Ivana Sahánková přiznává, že má práce dost. Proto je ráda, že se může spolehnout na kvalitní produkty. Ty masážní využívá také od Alpy. „Hráči si vlastní produkty nepřinášejí, nechávají to čistě na mně. Sama preferuji spíše základní emulze a oleje,“ přiznává.

Číst více...

Masáž je zlatý hřeb regenerace, říká basketbalista Nečas

Foto NečasChystá se na nejtěžší část sezony. Ví, že i letos budou boje o postup v basketbalovém play-off hodně bolet. „Času na regeneraci není tolik, musíme si většinou poradit dle možností," říká osmatřicetiletý pivot Pardubic Radek Nečas. Jak nejraději regeneruje a co mu pomáhá na ztuhlé svaly?

Číst více...

S Alpou se pracuje skvěle, říká masér hokejových Pardubic

Martin Mandys - s Alpou se pracuje skvěleU hokejových Pardubic pracuje už pěknou řádku let, rukama mu prošla nejedna hvězda. Masíroval i zlaté olympioniky z Nagana, například legendárního brankáře Dominika Haška. Martin Mandys se během let stal pardubickou stálicí, a tak prozradil, jak vypadá práce hokejového maséra a které masážní přípravky si hráči pochvalují nejvíce.

Číst více...

Alpu vozím i kamarádům do Itálie, říká pardubický hokejista Ihnačák

Brian Ihnačák vozí Alpu i kamarádům do ItálieS ledním hokejem procestoval celý svět. Poznal, jaké regenerační procedury používají hráči ve Spojených státech, v Norsku, Švédsku, Itálii... Přesto dnes nedá pardubický útočník Brian Ihnačák dopustit na klasickou Alpu. Před začátkem hokejových utkání mu pomáhá nastartovat se, aby podal co nejlepší výkon.

Číst více...

Přípravky ALPA pomáhají gladiátorovi Tomáši Kuželovi k návratu na výsluní

Kuzela-1Po dvou letech se nedávno úspěšně vrátil do profesionálního ringu, kde patřil před vleklým zraněním mezi pětici nejlepších v Česku. Profesionální fighter Tomáš „Thor" Kužela spojil svou další kariéru s přípravky ALPA, které, jak je přesvědčen, mu pomohou zpět mezi nejlepší bojovníky MMA.

Číst více...

ALPA si nás získala kombinací kvality a příznivé ceny, říká kondiční trenér hokejových vicemistrů z Třince Pavel Sajler

trinec fotoHokejisté HC Oceláři Třinec se stali před nedávnem vicemistry ČR hokejové extraligy a zopakovali tak svou finálovou účast před třemi lety. U obou úspěchů stála také bratrská dvojice kondičních trenérů - Pavel a Miroslav Sajlerové. Ti používají při své práci přípravky sportovní řady ALPA, které se tak nepřímo podílí na úspěších třineckých hokejistů. Rozhovor k tomuto tématu poskytl Pavel Sajler.

Číst více...

Masážní oleje ALPA pomáhají fotbalistům FC Vysočina v úspěšném startu do jarní části ligy

FC Vysocina_JihlavaTým fotbalistů FC Vysočina vstoupil do jarní fáze nejvyšší domácí fotbalové soutěže nejlépe ve své historii. Neméně úspěšná je i jeho spolupráce s ALPA, která pokračuje už čtvrtou sezónu.

Číst více...

Kooperace Sparty se společností Alpa funguje

Logo HC_Sparta_PrahaSpeciální příprava před utkáním či tréninkem i uvolnění svalů po náročném duelu nebo zápřahu mimo zápasy. K tomu sparťané už X. rokem používají přípravky od renomované společnosti ALPA, a. s. „Se spoluprací jsme z pohledu produktů velmi spokojeni, využíváme je při práci s hráči každý den," říká Hynek Svoboda, dlouholetý sparťanský kustod a masér.

Číst více...

Přípravky ALPA máme u sebe na každém tréninku a zápase

Logo HC_Sparta_PrahaRozhovor s Josefem Tomou, masérem a kustodem HC Sparta Praha

Číst více...

Hráčům Komety Brno vyhovuje koňská červená ALPA

Logo KometaDalší rozhovor s masérem HC KOMETA BRNO Lubošem Rozkopalem

Číst více...

Tradičním zvykem sportovců je kostka cukru a Alpa

Logo HC_oceláři_TřinecRozhovor s kondičním trenérem HC Oceláři Třinec Miroslavem Sajlerem

Sourozenecké duo Miroslav a Pavel Sajlerové působí již osm sezón u týmu HC Oceláři Třinec v roli kondičních trenérů. Za tu dobu jim pod rukama prošlo nejen nespočet hráčů, ale získali i řadu zkušeností. Na některé z nich jsme se v rozhovoru zeptali Miroslava Sajlera.

 

Číst více...

Hráčům Komety Brno poskytuje individuální péči masér Luboš Rozkopal

Logo KometaMasážní prostředky Alpa jsou mu pravou rukou
Bez masáží a kvalitních masážních prostředků by se profesionální hokejista neobešel. Proto se společnost ALPA rozhodla podpořit hokejisty Komety Brno svými produkty a  stala se hrdým partnerem tohoto hokejového týmu.

Číst více...

Francovka Alpa a hokej patří k sobě

Logo HC_Sparta_Praha

Více než stoletá tradice je to, co spojuje HC Sparta Praha a společnost Alpa. A protože Alpa fandí hokeji, stala se hrdým partnerem jediného extraligového klubu v Praze. Zásobuje tak kromě profesionálních hokejistů i naděje českého hokeje svými masážními produkty.

Číst více...

Newsletter

Přihlašte se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy

Naše adresa pro osobní vyzvednutí zboží

Alpa, a.s.
Hornoměstská 378
594 25 Velké Meziříčí
Neváhejte nám zavolat.
+ 420 566 521 401 - 3
Nahoru