TJ Sokol Nové Veselí a ALPA pokračují ve spolupráci

Alpa podporuje TJ Sokol Nové VeselíJsme velmi rádi, že ALPA pokračuje ve spolupráci svýznamným házenkářským klubem z Nového Veselí na Vysočině. Historie novoveselské házené se píše už od roku 1970. Vznik oddílu házené měl velký vliv na rozvoj sportu v Novém Veselí a okolí. Postupem času se házená stala regionálním fenoménem, díky kterému vešel Městys Nové Veselí do povědomí sportovních fandů v celé České republice i zahraničí.

Klubová lékařka MUDr. Jana Smékalová nešetří v rozhovoru na webu házenkářského klubu chválou produktů ALPA. 

„ALPA nabízí top výrobky na českém trhu. Je veliká škoda, že spousta běžných uživatelů i sportovců hledá zázraky ze zahraničí, přitom cenově dostupná kvalita z naší republiky je stále nedoceněná,“ uvedla zkušená lékařka.

TJ Sokol Nové Veselí používá přípravky ALPA„ALPA je velmi kvalitní česká firma s dlouholetou tradicí. Její produkty možná znají víc běžní uživatelé než sportovci. U mých prarodičů byla ALPA stálou součástí lékárny. Používala se na bolesti, na obklady, na zranění, na dezinfekci atd. ALPA neskutečně rozšířila svůj sortiment pro sportovce. V současné době si klubový masér vybírá ze široké nabídky, která pokryje prakticky všechny potřeby pro naše házenkáře,“ dodala paní doktorka Smékalová.

Držíme házené v Novém Veselí palce, aby společně s našimi přípravky potrápila silné soupeře v extralize házené co nejvíce.

Připomeňte si celý článek na webu klubu TJ Sokol Nové Veselí.

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru