ALPA se stala partnerem Streetball Cupu na Hradeckých sportovních hrách

hradecke hry alpa hraciALPA je partnerem největšího turnaje (co do počtu přihlášených hráčů) Hradeckých sportovních her 2021. Jedná se o populární Streetball Cup, který doplní bohatý program her - pouliční fotbal, hokejbal, stolní fotbal, pétangue, 1 na 1 fotbal a adrenalin stage. ALPA vybaví účastníky Streetball Cupu svými produkty pro ještě lepší sportovní výkony na akci i po ní. Událost proběhne v sobotu 14. srpna 2021 na Smetanově nábřeží v Hradci Králové.

hradecke hry alpaALPA už dávno není jen francovka. Síla bylinek a původní, léty ověřené, receptury jsou součástí výrobků masážní a sportovní řady. Tyto přípravky používají jak hobby sportovci, tak sportovci na úrovni profesionální.

Před sportem vaše svaly dokonale připraví na zátěž hřejivá emulze, olej či roztok. Účinné hřejivé látky VBE (Vanilly Butyl Ether) prohřejí pokožku, která se díky tomu perfektně prokrví. Zároveň produkty příjemně voní po vanilce a nevyvolají pocit pálení či svědění. 

produkty alpa hradecke hryPo sportu naopak můžete využít chladivé přípravky, jež jsou ideální pro uvolnění svalstva. Chladící gely také příznivě působí při obtížích pohybového aparátu a proti únavě. Použitím chladících masážních gelů výrazně urychlíte svou regeneraci po náročném sportovním výkonu.

Sejdeme se v Hradci Králové na 4. ročníku Hradeckých sportovních her! ALPA bude hlavně u Streetball Cupu, kde ukáže několik týmů své sportovní schopnosti. Těšíme se na vás.

hradecke hry 2021 plakatPodívejte se na oficiální plakát akce. Nebo na článek věnovaný partnerství na webu Hradeckých sportovních her.

 

 

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru