ALPA se zúčastní veletrhu FOR BEAUTY 2021

Beauty 2021 - banner pro vystavovatele FBALPA se na vás bude moc těšit se svým stánkem na prestižním veletrhu FOR BEAUTY 2021 v Praze. 

Veletrh FOR BEAUTY se koná obvykle dvakrát ročně. Vzhledem ke koronavirové situaci v České republice ale byli pořadatelé nuceni tradiční jarní termín přesunout, a podpořit tak větší bezpečnost vystavovatelů i návštěvníků. Podzimní veletrh se bude konat v termínu 8. – 9. 10. 2021 na výstavišti v Letňanech.

Zakoupené i čestné vstupenky na jarní nebo podzimní veletrh FOR BEAUTY 2020, který se kvůli epidemiologické situaci nemohl konat, budou platné v termínu letošního podzimního veletrhu.

Veletrh kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu FOR BEAUTY je zaměřen na nehtovou modeláž, manikúru a pedikúru, kosmetiku, péči o vlasy, vybavení salonů, SPA centra a přístroje pro pleť a tělo, dále na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku, modelaci postavy, wellness, relaxaci, ale také na zdravý životní styl. 

Atraktivní budou zajisté i prestižní soutěže. Nadchne vás Make-Up Mistrovství ČR 2021 na téma City lights a Mistrovství ČR profesionálních pedikérů Beauty Foot Cup Czech.

FOR BEAUTY je dlouholetý profesionální veletrh s velmi vysokou návštěvností. Přijďte se podívat k našemu stánku, kde budete moci vyzkoušet a zakoupit to nejlepší z nabídky produktů ALPA.

alpa - for beauty

 

Místo konání akce


Průvodní video s Monikou Bagárovou

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru