ALPA míří na Prima CUP do Hradce Králové

prima cup alpaALPA bude součástí závěrečného cyklistického závodu seriálu Prima CUP, kterým je třetí říjnový víkend ALPA Hradec Králové. Připraveny jsou tři trasy pro milovníky horských kol. Závody v Městských lesích v Hradci Králové zakončí v sobotu 16. října cyklistický seriál Prima CUP. Cyklisté se vydají na trasy o délkách 70, 50 a 19 kilometrů.

 

Závod, který se odsunul z důvodu koronavirové pandemie, je konečně tady a východočeská metropole je ideálním místem, kde lze právě díky příznivým rovinatým podmínkám zakončit cyklistickou sezónu. Dospělí si mohou vybrat ze tří různých tras a nepřijdou ani o start z historického Malého náměstí s dominantou cyklisty architekta Alexandra Pura.

prima cup alpa pozvanka

 

Pro rodiny s dětmi doporučujeme pohodovou Prima jízdu s délkou 19 kilometrů. Středně náročnou trasu B si užije každý nadšený sportovec. Je vedena z části po trailech s celkovou délkou 50 kilometrů. Nejnáročnější trasa A měří bezmála 70 kilometrů a prověří všechny zkušené bikery. Pro děti do 10 let budou připraveny dětské závody v okolí zázemí Všesportovního stadionu.

Přijeďte se podívat na cyklozávěr sezóny do Hradce Králové. Každý startující se může těšit na startovní balíček s teplým jídlem, kávou Segafredo, slevový poukaz na nákup výživy Nutrend a masážní krém ALPA, který jsme věnovali jako hlavní partner seriálu.

Zastavte se u našeho stánku ALPA, kde si budete moci vyzkoušet a zakoupit oblíbené produkty naší značky.

Místo konání akce

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru