Veletrh FOR BEAUTY 2022 se blíží, ALPA bude u toho

for beauty 2022ALPA se objeví se svým stánkem na prestižním veletrhu FOR BEAUTY 2022 v Praze. 

Veletrh FOR BEAUTY se koná obvykle dvakrát ročně. Po uplynulých covidových situacích a změnách termínů v minulých letech se v roce 2022 vše uskuteční tak, jak má. Jarní veletrh bude v termínu 8. – 9.  4. 2022 a podzimní se bude konat 7. – 8. 10. 2022 na výstavišti v Letňanech.

Veletrh kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu FOR BEAUTY je zaměřen na nehtovou modeláž, manikúru a pedikúru, kosmetiku, péči o vlasy, vybavení salonů, SPA centra a přístroje pro pleť a tělo, dále na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku, modelaci postavy, wellness, relaxaci, ale také na zdravý životní styl. 

Zajímavé budou soutěže a události, které veletrh tradičné provází. Nadchne vás zajisté mezinárodní holičská soutěž, mistrovství České republiky v barberingu Barber Battle s postupem na Mistrovství Evropy v barberingu a také Czech Nail Cup v nehtovém designu a modeláži s postupem Nailympia London.

FOR BEAUTY je dlouholetý profesionální veletrh s velmi vysokou návštěvností. Přijďte se podívat k našemu stánku, kde budete moci vyzkoušet a zakoupit to nejlepší z nabídky produktů ALPA.

Místo konání akce

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru