7. a 8. října se uvidíme na FOR BEAUTY PRAHA

for beauty_rijen_2022ALPA se objeví se svým stánkem na prestižním veletrhu FOR BEAUTY 2022 v Praze. Nyní jde o podzimní část veletrhu. Jarní probíhala v dubnu. Veletrh FOR BEAUTY se koná obvykle dvakrát ročně. Po uplynulých covidových situacích a změnách termínů v minulých letech se v roce 2022 konečně vše uskutečňuje tak, jak má. Veletrh bude probíhat v pátek a sobotu 7. a 8. října v PVA EXPO PRAHA v Letňanech a my budeme u toho. Zastavte se u našeho stránku a vyzkoušejte či zakupte naše přípravky.

 

Veletrh FOR BEAUTY je zaměřen na kosmetiku, kadeřnictví, péči o vlasy, nehtový design a nehtovou modeláž, manikúru, pedikúru, péče o nohy, vybavení salonů a SPA center, na přístroje pro pleť a tělo, zaměřuje se na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku, modelaci postavy, wellness, relaxaci, ale také na zdravý životní styl. 

Součástí veletrhu jsou profesionální soutěže. Na podzimním veletrhu se můžete těšit na finále mistrovství ČR v líčení MAKE-UP Mistrovství ČR, studentskou holičskou soutěž ČR v barberingu Barber Battle Junior, Mistrovství ČR profesionálních pedikérů Beauty Foot Cup Czech a profesionální soutěž v nehtovém designu a Nail Artu CZECH NAIL CUP. (oficiální text pořadatele)

Těšíme se na vás na veletrhu v pražských Letňanech. Všechny informace najdete na webu pořadatele akce: https://veletrhkosmetiky.cz/.

Místo konání akce

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru