ČEZ RunTour registrace na sezónu 2023 byla spuštěna. ALPA bude nadále partnerem

RT-2023 Banner_Spusteni-registraci_1080x1080_a5Už 17. října 2022 byla na webu www.run-tour.cz spuštěna registrace na sezónu 2023. Čeká nás 12. ročník krásného rodinného běžeckého seriálu ČEZ RunTour. ALPA bude i v další sezóně hrdým partnerem seriálu. Potkáme se v terénu u našeho stánku na několika místech v ČR. Města, ve kterých se běhá, zůstanou stejná s výjimkou jednoho. Po letech seriál přijde o Ostravu, která i přes atraktivní prostředí byla nejméně zaplněným závodem. Na půdě Moravskoslezského kraje však seriál zůstane, těšit se můžete na závod v Kopřivnici.

 

Tratě 10, 5 a 3 km, dále 1 000 m, 500 m a NOVINKA!

To jsou distance, které jsou připravené pro příští rok. ČEZ RunTour je závod s pohodovou a rodinnou atmosférou, který je určen primárně pro začátečníky, rodiny s dětmi a hobíky. Pro mnohé z nich je ČEZ RunTour jejich prvním běžeckým závodem.

NOVINKA pro rok 2023 je ŠTAFETA! V rámci 10kilometrového závodu budou zařazeny nově i štafety. Vybírat můžete dvoučlenné (2x5 km) nebo čtyřčlenné (4x2,5 km) štafety. I na štafety se lze registrovat již nyní. Štafety jsou skvělým řešením pro firmy, rodiny nebo kamarády, kteří chtějí závod absolvovat spolu. Člen štafety již nebude zařazen do výsledků jednotlivých závodů a celkového hodnocení sezóny, účast ve štafetě se mu ale bude počítat do ocenění „RunTour Master“.

Proč se účastnit ČEZ RunTour

Neváhejte a registrujte se do běžeckého seriálu! ALPA vám drží palce a bude vám nablízku se svými přípravky, které pomáhají. Přímý odkaz na registraci a vytvoření účtu: https://www.run-tour.cz/cs/ucet.

Termíny 2023 a města se závody

RT-2023 Banner Spusteni-registraci Hadanka 1200x628 b2

Podklady na stránku převzaty z webu pořadatele akce.

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru