24. a 25. 3. se uvidíme na FOR BEAUTY 2023 v Praze

BEAUTY 23_FB_1188x710_navstivteALPA se objeví se svým stánkem na prestižním veletrhu FOR BEAUTY 2023 v Praze. Nyní jde o jarní část veletrhu. Veletrh FOR BEAUTY se totiž koná obvykle dvakrát ročně (systém veletrhu přerušil jen covid). Veletrh bude probíhat v pátek a sobotu 24. a 25. března v PVA EXPO PRAHA v Letňanech a my budeme u toho. Zastavte se u našeho stánku a vyzkoušejte či zakupte přípravky ALPA. Pro naše zákazníky chystáme zaručeně nejlepší ceny.

 

Veletrh FOR BEAUTY se specializuje na kosmetiku, kadeřnictví, péči o vlasy, nehtový design a nehtovou modeláž, manikúru, pedikúru, péči o nohy, vybavení salonů a SPA center, na přístroje pro pleť a tělo. Zaměřuje se na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku, modelaci postavy, wellness, relaxaci, ale také na zdravý životní styl.

Součástí veletrhu jsou profesionální soutěže. Na jarním veletrhu se můžete těšit na mezinárodní mistrovství ČR v malování na tělo Bodyart Czech, mezinárodní holičskou soutěž ČR v barberingu Barber Battle, profesionální soutěž v nehtovém designu a nail artu CZECH NAIL CUP a International Beauty Festival.

Oficiální stránky akce: https://veletrhkosmetiky.cz/.

Místo konání akce

Plakát akce

FOR BEAUTY 23

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru