Startuje ČEZ RunTour 2023 závodem v Českých Budějovicích

cez run_tour_2023Osm nádherných měst, osm nádherných tras. Pořadatelé seriálu ČEZ RunTour mají naplánovanou další úžasnou sezonu, ve které bude opět platit: co závod, to velký zážitek! Poprvé se poběží už teď v sobotu 25. března v Českých Budějovicích. V jihočeské metropoli se tisícovky běžců seřadí do startovního koridoru přímo na historickém náměstí Přemysla Otakara II., odkud se vydají na rovinatou trať vedoucí po cyklostezce podél Vltavy i malebnými dlážděnými uličkami historické části města.

ALPA masáže na místě

Na všech závodech včetně "Budějic" bude náš masážní stan, kde budou probíhat masáže od nevidomých masérů, které jsou zdarma. Věřte nám - náramně si je užijete. Tak se stavte ve stánku ALPA a nechte si rozmasírovat ztuhlé svaly.

ČEZ RunTour České Budějovice 2023

 

Základní informace

  • Termín: sobota 25. března 2023.
  • Místo startu a cíle: náměstí Přemysla Otakara II.
  • Kapacita závodu: 1 500 dospělých (5 KM = 600 běžců, 10 KM = 500 běžců, 3 KM = 300 běžců, štafety = 100 běžců), děti omezenou kapacitu nemají.
  • Výdej startovních balíčků: bude upřesněno, případně informace na místě.

Kompletní detailní informace 

Využijte speciálně připravený článek pořadatelemhttps://www.run-tour.cz/cs/clanky/1348_nejdulezitejsi-informace-pred-startem-zavodu-v-ceskych-budejovicich.

Mapa závodu

cez run tour ceske budejovice

 Ve článku použity podklady pořadatele: https://www.run-tour.cz/.

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru