Je tady 50 PODRALSKO – cyklistický MTB maraton

50 podralskoV neděli 11. 6. 2023 se uskuteční další ročník populárního cyklistického závodu 50 PODRALSKO. Jako generální partner budeme u toho. Přijeďte se podívat do krásné krajiny s Ještědem na dohled. Zastavte se u našeho stánku, kde si můžete vyzkoušet a zakoupit naše přípravky, a hlavně si přijeďte zasportovat. Všechna horská kola na start. 

MTB 50 PODRALSKO se představuje

Závod se koná na území bývalého vojenského prostoru mezi městy Mimoň, Stráž pod Ralskem, Hamr na Jezeře a Osečná. Tento region poskytuje možnost příjemné cyklistiky po pevných lesních stezkách a singltreků s nádhernými výhledy na dominanty regionu, jako jsou Bezděz, Děvín a Ralsko. Tato oblast vyniká unikátní atmosférou, kterou nenajdete nikde jinde.

50 podralsko_zavodOrganizátoři z CYKLOLIVE CYCLING TEAM připravili rychlou a nenáročnou trasu, která je přístupná pro široký okruh závodníků. Každý si může vychutnat pohodový a rychlý závod v mírně zvlněné krajině. Hlavní kategorie na 58 km startuje ve 12 hodin, zatímco kratší trasa na 25 km začíná o 10 minut později.

Mrkněte na web na kompletní rozpis.

Celý závod probíhá po pevných cestách a závodníci se nemusí obávat technických překvapení v negativním slova smyslu. Oficiální start závodu je v Lázních Kundratice, které jsou vzdálené 1 km od místa závodu. Cíl pro všechny trasy je školní areál v Osečné. Pro nejmenší účastníky budou připraveny dětské závody. Pro starší děti je připraven maraton na kratší trase 25 km, na který se mohou přihlásit s rodiči. Během celého dne bude probíhat různý doprovodný program, jako je tombola, stánky partnerů, servis pro kola, bikepark pro děti a další.

Mapa závodu

Mapa final

 

Místo konání akce - slavnostní start

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru