Přijeďte na závod ČEZ Kolem Lipna. Už nyní v sobotu 12. srpna

Cez-Kolem-Lipna-Prima-CUP-partnersky-zavodALPA se objeví na z​ávodě ČEZ Kolem Lipna, který patří k hlavnímu programu mnohem rozsáhlejšího sportovního festivalu ČEZ Lipno Sport Festival.

ALPA prodejní stánek se objeví jen v rámci závodu v sobotu 12. srpna. Vyzkoušet a zakoupit si můžete různé přípravky ALPA, hlavně pro sportovce. Přijeďte do prostředí krásného Lipna na Šumavě.

Do jedenácti dnů nabušených nejrůznějšími sporty se letos poprvé vešla i velká oslava cyklistického sportu. Akce je pojatá jako závod a vyjížďka s mnoha zkušenými a slavnými profesionály. K tomu připočítejte krásnou šumavskou přírodu u největší vodní nádrže v Čechách, upravené a bezpečné cyklotrasy a začíná se vám rýsovat dokonalý sportovní zážitek. Měřená vyjížďka na kolech vede kolem zrekonstruovaného Schwarzenberského kanálu. Pojmout ji můžete jako závod nebo jako rodinný cyklo výlet.

Termín závodu: sobota 12. srpna 2023 

Informace o závodě včetně přihlášek naleznete na stránkách závodu www.lipnosportfestival.cz.

Start: Marina Lipno nad Vltavou, areál ČEZ Lipno Sport Festivalu, výjezd za auty, ostrý start po cca. 5 km.

Místo cíle: Frýdava (zpět do místa startu přívozem do Frymburka - jízdné je součástí startovného - a poté cca. 5km po cyklostezce zpět do prostoru festivalu).

Parkování: veřejné parkoviště pod sjezdovkou, vzdálenost cca 300 metrů.

Tratě: 60 a 20 km. 

Mapa tratí

kolem lipna mapy

Místo konání akce

Ve článku jsou použity materiály pořadatele - Lipno Sport Festival, Lipno nad Vltavou.

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru