Podzimní část veletrhu FOR BEAUTY 2023 je tady. Uvidíme se u stánku ALPA

for beauty_podzim_2023ALPA se objeví se svým stánkem na prestižním veletrhu FOR BEAUTY 2023 v Praze. Nyní jde o podzimní část veletrhu. Jarní probíhala v březnu. Veletrh FOR BEAUTY se koná obvykle dvakrát ročně. Veletrh bude probíhat v pátek a sobotu 20. a 21. října v PVA EXPO PRAHA v Letňanech a my budeme u toho. Zastavte se u našeho stánku a vyzkoušejte či zakupte naše přípravky.

 

Veletrh FOR BEAUTY je zaměřen na kosmetiku, kadeřnictví, péči o vlasy, nehtový design a nehtovou modeláž, manikúru, pedikúru, péče o nohy, vybavení salonů a SPA center, na přístroje pro pleť a tělo, zaměřuje se na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku, modelaci postavy, wellness, relaxaci, ale také na zdravý životní styl. 

Součástí veletrhu jsou také profesionální soutěže. Na podzimním veletrhu se můžete těšit na mezinárodní holičskou soutěž ČR v barberingu Barber Battle Junior, šampionát v nail designu a nail artu NAILPRO CZECHIA, mistrovství ČR profesionálních pedikérů BEAUTY FOOT CUP a MAKE-UP Mistrovství ČR 2023.

Těšíme se na vás na veletrhu v pražských Letňanech. Všechny informace najdete na webu pořadatele akce: https://veletrhkosmetiky.cz/.

Místo konání akce

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru