Oslavte 110. výročí značky ALPA soutěžemi na sociálních sítích

110 let_fotoZnačka ALPA, jejíž francovku zná v Česku snad úplně každý, a která si získala pozornost po celém světě, oslavuje své 110. výročí.

V letošním roce jste si určitě všimli speciální etikety 110 let na lahvičkách s klasickou francovkou.

To však není rozhodně vše. Připravili jsme pro vás do konce roku tři velké soutěže na sociálních sítích. Sledujte náš Facebook a Instagram a zapojte se do soutěží, ve kterých bude možné vyhrát rovnou 9 tematických balíčků ALPA.

alpa slavi 110 let slide

Soutěž na téma sport

Sport a ALPA jsou absolutně nerozlučná dvojka. Masážní a regenerační přípravky by neměly chybět každému správnému sportovci. Navíc je to tradiční česká a snadno dostupná pomoc před sportovním výkonem, během něj i po něm. A proto rozhodně nesmí chybět sportovní soutěž.

ALPA 110 let soutěž sport

Soutěž na téma, co vám doma nesmí chybět z portfolia ALPA

Francovka ALPA je vůbec nejznámější tím, že po dlouhá destiletí nechyběla v žádné domácnosti. Její využití mělo široký záběr. Už je to 110 let, co byl účinný roztok nalit do lahve s etiketou ALPA. Během času ALPA vyvinula spoustu dalších přípravků a kosmetiky, které si našly cestu k vám domů. Proto proběhne na tohle téma druhá soutěž...

ALPA 110 let soutěž co je doma

Soutěž na téma, co vám v portfoliu ALPA ještě chybí

Přestože má ALPA ve své nabídce vysoké desítky přípravků a kosmetiky, možná máte nápad, co ještě v portfoliu chybí. A na to se budeme ptát v poslední soutěži. Třeba vzniknou velmi zajímavé náměty. Buďte u toho, soutěžte a nechte se překvapit, jestli třeba i váš námět nebude jednou na trhu.

ALPA 110 let soutěž co chybí

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru