Udělejte si z holení rituál

Tradiční sada na holení, pro holení lze využít přípravky AlpaHolení patří ke každodenní hygieně moderního muže, stejně jako následné ošetření pleti.

Ne každý muž si to spojuje s příjemnými pocity, někdy je tomu právě naopak. Z obyčejného holení si zkuste udělat příjemný rituál a k tomu vám pomohou speciální přípravky po holení. Je jich několik, mezi nimi i vody po holení a kolínské. A jak se liší?

Voda po holení je aromatizovaná voda, určená k ošetření pokožky bezprostředně po holení. Má nízkou koncentraci vonných látek a proto se od ní neočekává dlouhé působení. Slouží především ke zklidnění a osvěžení pokožky. Bez vody po holení se určitě neobejdou muži s citlivou pokožkou se sklonem k zarudnutí nebo tvorbě pupínků. V tomto případě je zapotřebí věnovat konkrétnímu přípravku velkou pozornost, obzvláště jeho složení. Zaměřte se na zklidňující látky jako je např. allantoin nebo panthenol či obsah výtažků z bylin. Alantoin dokáže jemnou pokožku rychle zklidnit a současně výrazně podpoří její regeneraci. Obsahuje ho např. oblíbená stálice Alpa voda po holení 378, typická svojí lehkou květinovou vůní s dozvukem osvěžujících citrusů a mechovým podtónem.

K velmi oblíbeným přípravkům po holení patří kolínské vody. Zatímco voda po holení je lehká a snadno vyprchá, kolínská voda si parfemaci udrží výrazně déle. Je to právě její vůně, která hraje při výběru zásadní roli. Pokud vás láká dynamická dřevitá vůně podporující vaši mužnost, sáhněte po Alpa FARAO. Nebo hledáte jemnou kolínskou, která vás příjemně osvěží? Pak vás určitě nezklamou Alpa CHYPRE nebo ALPA CLASSIQUE. První z nich má jemnou květinovovo-citrusovou vůni s mechovým podtónem, zatímco v druhé ucítíte byliny v povzbudivé koncentraci. Kolínská voda je nejen vítaným osvěžením pro mužskou tvář, ale také příjemným čichovým vjemem pro vás i okolí.

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru