Zdravá ústa ovlivňují celkové zdraví organismu

Úsměv ženy, pro hygienu úst používá zubní pastu AlpaÚstní dutina je vstupní částí trávicího ústrojí, ve které dochází k prvnímu kontaktu s potravou či nápoji. Zuby by se měly čistit minimálně 2x denně a ústa vyplachovat ústní vodou. Svěží dech a zdravé zuby jsou dnes společenským standardem a důsledná péče o ústní dutinu je základem každodenní hygieny. Pomůžeme vám zkombinovat přípravky, které se doplňují a vzájemně podporují, což dokáže zvýšit pozitivní účinky.

ALPA-DENT HERBAL je zubní pasta s mikročásticemi, které důkladně a přitom šetrně zbaví zuby plaku a tak zamezí tvorbě kazů i zubního kamene. Obsahuje mentol pro svěží dech a výtažky z máty a eukalyptu, známé svými protizánětlivými účinky. Zanechává čistá ústa a svěží dech.

Vhodným doplňkem ústní hygieny je ALPA-DENT ústní voda s antibakteriální složkou a ochranou proti zubnímu kazu. Zabraňuje usazování zubního plaku a tím potlačuje množení bakterií, vyvolávajících záněty dásní. Současně příjemně osvěžuje dech, podobně jako ALPA DENT ústní sprej v praktickém mini balení.

Pro děti je určený ZUBÍK s příchutí ovoce. Zubní pasta má speciální složení a příjemnou chuť po ovoci, kterou děti milují a na čištění zubů se proto těší. ZUBÍK udělá z čištění zoubků příjemný zážitek a pomůže nastartovat správné návyky v péči o dětský chrup.

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru