Pleťové vody

Pro očistu pleti od make-upu, nečistot i mazu jsou tady pleťové vody AMICA. Mezi pleťovými vodami najdete tu pravou pro každý typ pleti, liší se podílem alkoholu v pleťové vodě a přísadami vhodnými pro konkrétní typ pleti.

AMICA pleťová voda stahující

Balení:
60 ml
Cena:
29 Kč
Skladem
(483.33 Kč / 1 l)

AMICA pleťová voda čistící

Balení:
60 ml
Cena:
29 Kč
Skladem
(483.33 Kč / 1 l)

AMICA pleťová voda kafrová

Balení:
60 ml
Cena:
29 Kč
Skladem
(483.33 Kč / 1 l)

AMICA pleťová voda vyživující

Balení:
60 ml
Cena:
29 Kč
Skladem
(483.33 Kč / 1 l)

AMICA pleťová voda zvláčňující

Balení:
60 ml
Cena:
29 Kč
Skladem
(483.33 Kč / 1 l)