Pojeďte s Alpou na populární bikerský seriál Nova Cup

Nova cup 2020Existujte celá řada způsobů, kterými můžete ukončit bikerskou sezónu. Projížďkou s dětmi. Nedělním výletem. Nebo také ostrým bikovým závodem, který si užijí rekreační i profesionální sportovci. Pojeďte s námi závod Alpa Hradec Králové.

Na chvíli se zasnít na startu. A pak se spolu s dalšími nadšenci vydat na lesní stezky, projíždět potoky a užívat si na kole ta nejkrásnější místa v české krajině. Můžete bojovat o co nejlepší umístění, ale také si naplno vychutnávat originální tratě, které organizátoři seriálu Nova Cup staví.

Letos zahrnuli do svého kalendáře hned jedenáct závodů, které se konaly a budou konat v nejrůznějších koutech republiky od 13. června až do 30. října, kdy se cyklisté vydají na slavnostní vyhlášení.

Závod Alpa Hradec Králové 17. října

Účastníci si budou moci vybrat mezi závody na 25, 55 a 85 kilometrů. „Výběr toho nejlepšího, co okolí Hradce Králové může poskytnout! Trať postavil skutečný znalec, vymazlil ji k dokonalosti a já mu za to moc děkuju,“ říkal po loňském ročníku v televizní reportáži závodník Lukáš Tříska.

Na trati závodu Alpa Hradec Králové si užijete start z centra města, lesní traily, dřevěné lávky i kamenité pasáže a oblíbené sjíždění písečných stěn v písníku Marokánka. Malé převýšení v rovinaté krajině pořadatelé kompenzovali kreativními technickými pasážemi. Máte z nich obavu? Stačí z kola sesednout nebo zvolit jednodušší alternativu.

Dopřejte svým svalům profesionální péči

Před startem vaše svaly připraví na zátěž hřejivá emulze, olej či roztok. Po závodě pak na vás budou čekat přípravky chladivé a relaxační, které pomáhají svaly uklidnit a podporují je v regeneraci. Pravidelně na ně sází například fotbalisté Bohemians Praha, hokejisté i basketbalisté Pardubic nebo třeba fotbalisté Jihlavy.

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru