S Alpou vás žádná překážka nezastaví

Gladiator Race 2020Rádi hledáte své limity? Posuňte je spolu s Alpou zase o kus dál na sérii překážkových běhů Gladiator Race. 12 závodů a stovky originálních překážek dokonale prověří vaše fyzické i psychické schopnosti. Ten euforický pocit v cíli vám ale všechnu bolest vynahradí!

Některé překážky vás srazí do bahna. Při dalších se vyšplháte do výšek. A některé prověří vaši sílu – třeba překážka nazvaná Alpa, při které budete přenášet těžký modrý barel z místa na místo. Žádná z nich vás ale nebude nudit. Gladiator Race totiž není jen závod s nejoriginálnějšími překážkami v Česku. Není to jen test fyzických schopností. Je to hlavně zábava!

Pořadatelé si přitom dávají záležet, aby závodní kulisy byly co nejzajímavější. Závodit proto můžete ve vojenském prostoru, ve westernovém městečku, v historické pevnosti nebo na cyklistickém velodromu.

Akce pro všechny věkové kategorie

„Naše vize je jednoduchá. Milujeme sport a chceme ho co nejlépe a nejkvalitněji předávat dál, a dostat tak do pohybu širokou veřejnost! Naše akce jsou pro všechny věkové kategorie!“ říká ředitel závodů Roman Šinkovský.

Díky tomu si můžete užít nejen originální překážky, ale také velmi různorodé závody. V závodním kalendáři najdete také dětské starty, noční akce, kratší a lehčí závody RUN určené začátečníkům, FAMILY závody pro děti s rodiči, ale především dvě hlavní distance: ORIGINAL (alespoň 6 km a 30 překážek) a MAX (alespoň 12 km a 40 překážek).

A až vám v cíli pověsí na krk medaili, dopřejte si pořádnou dávku regenerace. Použijte kvalitní výrobky od Alpy, které využívají například fotbalisté Bohemians Praha nebo hokejisté i basketbalisté Pardubic a další profesionální sportovci.

Teprve pak bude váš zážitek ze závodu Gladiator Race kompletní.

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru