Objevujte s Alpou nejkrásnější místa Česka i Slovenska

Alpa a CyklotoulkyJak nejraději poznáváte nová místa? V létě na kole? A v zimě na běžkách? Nejlepší inspiraci pro objevování nových míst najdete v populárních pořadech Cyklotoulky a Běžkotoulky, které mají každý týden svou premiéru na ČT Sport.

 

Projeďte si zámecký okruh v Jeseníkách, které jsou navzdory své nezničené kráse pro mnoho turistů stále velkou neznámou. Vystoupejte na hřebeny Malé Fatry, jednoho z nejúžasnějších i nejklidnějších míst Slovenska. Nebo třeba nechte svou fantazii zabloudit na německou stranu Krušných hor.

Cyklotoulky - pořad ČT, partnerem je AlpaPořad Cyklotoulky vás každou sobotu v premiéře na ČT Sport zavede na ta nejkrásnější místa střední Evropy. Ze záznamu si pak můžete jednotlivé díly pustit na webu ceskatelevize.cz a na cyklotoulky.cz, kde najdete více než 360 epizod! Vždyť premiéru měl oblíbený pořad už v červnu 2012.

Běžkotoulky - pořad ČT, partnerem je AlpaJeště o půl roku dřív se přitom začal vysílat stejně populární pořad Běžkotoulky, kterého se dosud odvysílalo přes 150 epizod. Zatímco první týdny byly věnovány těm nejznámějším místům české přírody, v těch nejnovějších budete poznávat turisticky ne tak frekventované, ovšem stále nádherné lokality.

 

Klasické lyžování, k výkonům pomůže AlpaJednou z nejvýraznějších tváří pořadu je moderátor a reportér České televize Stanislav Bartůšek, který nezdolává jen české hory, ale dokázal například absolvovat legendárního havajského Ironmana nebo přeplavat kanál La Manche. Pořadem už ale provázeli i další mimořádné osobnosti televizního a sportovního světa, například medailista z mistrovství světa v běžeckém lyžování Dušan Kožíšek, mistr světa Martin Koukal, zlatý paralympijský cyklista Jiří Ježek nebo horolezec Radek Jaroš.

Zážitky i regenerace, kterou jste si zasloužili

Cyklotoulky i Běžkotoulky jsou nejlepší inspirací vyrazit na místa, která byste jinak nepoznali. Rozhlédnout se z kopců, na které jste poctivě vystoupali v běžkařské stopě nebo v cyklistických tretrách. Občerstvit se v chalupách, ke kterým se autem dojet nedá. A odpočívat jako profesionální sportovci po nejnáročnějších cyklistických etapách – autoři pořadu totiž spojili své síly s ALPOU, na kterou spoléhají při těžkých natáčecích dnech i po zdolání strmých stoupání.

V pořadech tak můžete vidět i produkty ze sportovní masážní řady, na které sázejí profesionální sportovci – například tým HC Sparta Praha, házenkáři Nového Veselí nebo Českomoravský svaz hokejbalu.

Nejlepší přípravky pro vás

Alpa sport gel - univerzální pomocníkPo dlouhém dni v cyklistickém sedle nebo v lyžařské stopě dávají svým svalům odpočinout například pomocí ALPA SPORT GELU, který má díky bylinným silicím a extraktům chladivý účinek a je určený pro výraznou úlevu od bolesti svalů a kloubů po jakékoliv fyzické zátěži.

O to, abyste mohli po náročném výšlapu druhý den znovu bez bolesti nasednout na kolo, se postará ALPA EMULZE CHLADIVÁ s mentolem a bylinnými extrakty, která je určena pro uvolňující masáž po sportovní nebo fyzické námaze.

A ráno před vkročením do běžkařské stopy byste měli své studené svaly nejprve zahřát. Skvělá je na to ALPA EMULZE HŘEJIVÁ, která je skvělou volbou ke „startovací" masáži a automasáži před sportovním výkonem. Zázvorový extrakt a kafr mají výrazně hřejivé a prokrvující účinky na svaly. Již po krátké masáži tímto přípravkem jsou svaly připraveny na zvýšenou námahu.

 

Nenechte si ujít další díl pořadu Cyklotoulky, načerpejte inspiraci a pak sami nasedněte do sedla.

Archiv pořadů najdete na stránkách ČT - Cyklotoulky a ČT - Běžkotoulky.

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru