Vítězný recept florbalových šampionů Tatranu odhalen: Proč je ALPA klíčem k úspěchu na hřišti i mimo něj?

52825590566 4eae1afefc_kKdyž se řekne Tatran Střešovice, každému fanouškovi florbalu se zalesknou oči. Tento legendární klub je nejen nejstarší, ale také nejúspěšnější český florbalový tým. Nyní, po 8 letech a napínavém finále Superligy, které skončilo prodloužením, Tatran slaví svůj 17. titul. Klíčem k úspěchu je nejen talentovaný hráčský kádr, ale také kvalitní regenerace hráčů po trénincích a zápasech.

 

52826019710 dbcd952199_kFyzioterapeut elitního týmu mužů Mgr. Václav Bechyňák ví, že regenerace je pro florbalisty klíčová. „Vítězství je nejlepší metodou regenerace, protože pozitivně ovlivňuje psychiku,“ říká s úsměvem. Ale co když nestačí jen psychika? Co když hráči potřebují další motor? „V tu chvíli přichází na řadu ALPA, která se nejen mně, ale i našim hráčům mnohokrát osvědčila. Pomůže jim ulevit od bolesti svalů, zklidnit mysl a připravit je na další výzvy. Výborná je nejen ALPA klasická, tedy všemi známá francovka, ale také ALPA GEL KOSTIVAL. Ten totiž dokáže zmírnit bolesti způsobené přetížením pohybového aparátu, jako jsou stehna, zápěstí, bederní páteř nebo krk. A to je přesně to, co hráči Tatranu potřebují,“ doplňuje Mgr. Václav Bechyňák.

52825048107 95e1760ffa_kALPA GEL KOSTIVAL ale dobře poslouží i sportovcům-amatérům. Například v případě vymknutí kotníku, což je celkem běžný úraz, lze ALPU GEL KOSTIVAL použít jako doplněk k léčbě. A to je důvod, proč ji fyzioterapeut Bechyňák používá nejen na Tatranu, ale i ve své soukromé praxi.

Ať už jste tedy fanouškem Tatranu Střešovice nebo jen milovníkem florbalu či pohybu obecně, jedno je jisté: ALPA FRANCOVKA je skvělým pomocníkem při regeneraci a péči o tělo. A kdo ví, třeba právě díky ní získá tento legendární klub další mistrovský titul!

Náš tip:

52825623701 1c583cac8e_kPo náročném dni v práci promasírujete bolavá záda a dopřejte si chvíli zaslouženého odpočinku. Po sportovním výkonu navíc zmírníte bolest svalů, rychleji zregenerujete postižená místa a připravíte se na další fyzickou aktivitu. Možností je spousta – pokud máte raději gel nebo krém, vyberte si z našich produktů takovou konzistenci, která vám bude příjemná.

Vybrat si můžete na našem e-shopu.

Jsme rádi, že jsme se mohli stát součástí úspěšného příběhu Tatranu Střešovice. Přejeme klubu mnoho dalších úspěšných let!


Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru