Chcete mít zářivé vlasy?

Suchý šampon Amica od firmy Alpa Velké MeziříčíVlasová řada produktů ALPA nabízí šampony Luna, což jsou přípravky s obsahem přírodních složek a bylin, vlasy zbytečně nezatěžují a pomáhají jim snadno se zbavovat zbytků usazených látek.

Heřmánek, lopuch, kopřiva – jejich výtažky najdete v šamponech Luna. Heřmánek snižuje tvorbu lupů, omezuje mastnotu vlasů, dodává jim lesk, zářivou a jasnou barvu. Extrakt z lopuchového kořene působí proti vypadávání vlasů a podporuje jejich růst. Výtažek z kopřivy dvoudomé je bohatý na organické kyseliny, chlorofyl, vitaminy (vitamin B2 a C), minerální látky (hořčík), karotenoidy a flavonoidy.

Šampony Luna regenerují, zklidňují a posilují vlasovou pokožku a vlasy. Šampon lehce vmasírujte do vlasů a pokožky hlavy. Masírování pokožky hlavy během mytí přináší ke kořínkům potřebné živiny. Poté důkladně opláchněte vlasy čistou vodou. U více se masticích vlasů zopakujte ještě jednou.

Cestujete? Chybí vám čas? I pro vás máme pomocníka. Suchý šampon AMICA obsahuje speciálně upravený rýžový škrob, který má jedinečnou schopnost vázat nadbytek tuku z vlasů.

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru