Vlasové vody – pro zdravé a krásné vlasy

Vlasová voda s přírodními složkami - rakytníkový, olivový olej a dalšíAby vaše vlasy mohly zářit zdravím, dodejte jim péči a výživu už od kořínků a pokožky hlavy. Vlasové vody podporují růst vlasů, posilují a oživují jejich přirozenou barvu, pečují o pokožku hlavy a podporují její prokrvení.

Vlasové vody ALPA obsahují pečující přírodní složky, patří mezi ně rakytníkový olej, který se získává z plodů Rakytníku řešetlákového a je jeho nejcennější částí. Olivový olej obsažený ve vlasové vodě na suché vlasy, obsahuje antioxidanty (vitamin E a provitamin A), které chrání buňky před škodlivými volnými radikály. Kopřivový extrakt obsahuje vitamín C a vitamíny skupiny B, březový extrakt zase slouží k zamezení tvorby lupů a maštění vlasů. Kreatin pak zjemňuje vlasovou pokožku, vlasům dodává pevnost a lesk.

Jak vlasovou vodu používat?

Vlasovou vodu nanášejte na vlhkou nebo suchou pokožku. Nanášení vlasové vody si můžete zpříjemnit jemnou masáží hlavy. Ta prokrví pokožku, podpoří správnou výživu vlasů a vlasových kořínků a navíc je velmi příjemná. Přitom není třeba sahat hluboko do kapsy, vlasové vody od ALPY seženete za necelých 30 Kč.

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru