Masážní oleje ALPA pomáhají fotbalistům FC Vysočina v úspěšném startu do jarní části ligy

FC Vysocina_JihlavaTým fotbalistů FC Vysočina vstoupil do jarní fáze nejvyšší domácí fotbalové soutěže nejlépe ve své historii. Neméně úspěšná je i jeho spolupráce s ALPA, která pokračuje už čtvrtou sezónu.

Profesionální klub z krajského města Vysočiny využívá kompletní sportovní řadu ALPA pod dohledem Pavla Křížka, jednoho z nejzkušenějších sportovních masérů v Česku. Muž, který byl mimo jiné u historického úspěchu hokejistů v olympijském Naganu a u všech dvanácti extraligových titulů Dukly Jihlava, přípravky ALPA nejen používá v praxi, ale také se aktivně a dlouhodobě podílí na jejich vývoji svými bohatými zkušenostmi s vrcholovými sportovci, v jejichž prostředí se pohybuje už více než třicet let.

„S technologickým oddělením společnosti spolupracujeme na tom, aby oleje byly ještě odolnější, a podle způsobu využití hřejivější nebo chladivější. Odborníci z ALPY nám vyšli maximálně vstříc, takže pracujeme na tom, aby byly vyvinuty vysoce specializované oleje pro profesionály," pochvaluje si spolupráci s ALPA renomovaný masér.

alpa-fc-vysocina-1Jak Pavel Křížek podotýká, při své profesi si nemůže vynachválit konkrétně řadu masážních olejů ALPA, které pomáhají fotbalistům překlenout aktuálně panující stále velmi chladné počasí v probíhající jarní části soutěže. „Jsem rád, že jsme díky společnosti ALPA mohli například obvyklou masážní emulzi nahradit za masážní olej, který je zejména pro fotbalisty výrazně vhodnější," popisuje jedno z pozitiv zkušený masér, který zároveň vysvětluje, čím je masážní olej ALPA pro fotbalisty tak jedinečný. „Fotbalisté mnohdy hrají ve velmi studeném počasí, což je právě případ letošní zimy. Většinu těla tedy mají v chladnu a kůži a především svaly je potřeba zahřát. Hřejivý masážní olej na těchto partiích vydrží mnohem déle než emulze, na rozdíl od hokejistů, protože mají výstroj a může to pro ně být až nepříjemné," vysvětluje masérský specialista.

Jak podotýká, je velmi rád, že společnost ALPA začala masážní oleje pro sportovce vyrábět. „Jsou totiž kvalitativně plně srovnatelné s dosud používanými přípravky nabízené konkurencí, které jsou však několikanásobně dražší," doplňuje Pavel Křížek.

alpa-fc-vysocina-2A jaké další přípravky pod hlavičkou obchodní značky ALPA zkušený masér doporučuje také pro běžné použití? „Velmi dobré zkušenosti mám také s krémy a gely s různými bylinnými extrakty například z arniky, kaštanu, kostivalu, nebo koňský balzám. Myslím, že ALPA udělala výrazný posun v jejich sortimentu tím, že šla do bylinných masážních přípravků s léčivými účinky, protože na našem trhu dlouho chyběly. Jsou to přípravky určené pro širokou veřejnost a pro amatérské sportovce. To co máme odzkoušené, je na klouby a svaly perfektní. Jsou to české výrobky, které mají vysokou kvalitu," dodává závěrem Pavel Křížek.

Newsletter

Přihlašte se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy

Nahoru