Francovka Alpa a hokej patří k sobě

Logo HC_Sparta_Praha

Více než stoletá tradice je to, co spojuje HC Sparta Praha a společnost Alpa. A protože Alpa fandí hokeji, stala se hrdým partnerem jediného extraligového klubu v Praze. Zásobuje tak kromě profesionálních hokejistů i naděje českého hokeje svými masážními produkty.

 

Roku 1909 byl založen hokejový klub Sparta Praha. Typická francovka s mentolovou vůní se k prvním spotřebitelům dostala v roce 1913, kdy byla zaregistrována ochranná známka ALPA. Dlouhá tradice je to, co hokejový klub a výrobce známé francovky spojuje.

„Produktům Alpa důvěřujeme, protože se jedná o značku s dlouholetou tradicí, což je okolnost, kterou velmi často zohledňujeme ve chvíli, kdy jméno Sparty s kýmkoliv spojujeme," říká je spolupráci Jan Rachota, marketingový a organizační ředitel HC Sparta Praha. „Jsme velice rádi, že se nám povedlo realizovat tuto spolupráci a věříme v oboustrannou spokojenost," dodává.

Lední hokej je fyzicky náročný sport, ke kterému patří nejen špičkové sportovní výkony, ale také dobrá příprava a na opačné straně správná relaxace a odpočinek. S těmi sparťanskými hokejistům pomáhá například masér Hynek Svoboda, jeho pravou rukou jsou právě produkty značky ALPA.

„Alpu používají hokejisti odjakživa. Platilo to tak u minulých generací a platí i u těch současných. Ať už jsou to mladší kluci, nebo ti zkušenější jako Jarda Hlinka, Tomáš Netík a další," říká masér a kustod Hynek Svoboda. „Přípravky jsou ideální k použití v létě, kdy je trénink zaměřen na nabírání kondice a svalové hmoty, a rovněž v závodním období pro prohřátí masáž svalů před tréninkem nebo utkáním," dodává.

pdfStáhnout rozhovor

Newsletter

Přihlašte se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy

Naše adresa pro osobní vyzvednutí zboží

Alpa, a.s.
Hornoměstská 378
594 25 Velké Meziříčí
Neváhejte nám zavolat.
+ 420 566 521 401 - 3
Nahoru