Přípravky ALPA pomáhají gladiátorovi Tomáši Kuželovi k návratu na výsluní

Kuzela-1Po dvou letech se nedávno úspěšně vrátil do profesionálního ringu, kde patřil před vleklým zraněním mezi pětici nejlepších v Česku. Profesionální fighter Tomáš „Thor" Kužela spojil svou další kariéru s přípravky ALPA, které, jak je přesvědčen, mu pomohou zpět mezi nejlepší bojovníky MMA.

Ke spolupráci s ALPA se podle svých slov přitom dostal teprve nedávno. „Kontakt s těmi správnými lidmi mi pomohl navázat můj kamarád, zápasník a vzpěrač Vlastimil Pól z Velkého Meziříčí, kde ALPA sídlí. Poskytli mi celou škálu svých sportovních přípravků," popisuje šestatřicetiletý rodák z Havlíčkova Brodu, který žije v Karlových Varech, kde v březnu zažil po drtivém vítězství nad srbským protivníkem úspěšný návrat do „klece."

Přípravky Alpa používá pravidelně před každým tréninkem i po něm a jak sám říká, je s nimi maximálně spokojený. „Asi nejvíc oceňuji, vzhledem ke sportu, kterému se věnuji, účinky ALPA Hemato krému. Hodně mi pomáhá, funguje totiž jako zklidnění při bolesti například z různých naraženin a tlumí bolest celkově," popisuje karlovarský fighter.

Velmi dobré zkušenosti má také s masážními přípravky ALPA. „Používám je před tréninkem, kdy mně pořádně prohřejí i díky obsahu kafru a během tréninku ze sebe pak vypotím maximum. Naopak chladivé masážní gely po tréninku parádně uvolní svaly a přitom krásně chladí. Navíc se perfektně vstřebávají, takže na oblečení nic nezůstane. Splňují zkrátka to, co od nich jako sportovec očekávám," mluví o přípravcích ALPA karlovarský bojovník.

Ten předtím používal thajskou mast, kterou si objednával přímo z Thajska, kde je thajský box národní sport. „Přípravky od ALPA jsou svými účinky velmi podobné a přitom cenově dostupnější," pochvaluje si Tomáš Kužela.

Ten na ALPA oceňuje také to, že je to tradiční česká značka.

„Prakticky od mého dětství až do dneška používáme doma samozřejmě také klasickou francovku nebo roztoky do koupele, dětské olejíčky a krémy a jsem rád, že je ALPA stále vyrábí," dodává karlovarský bojovník, který se ve volném čase vrací na rodnou Vysočinu, kde relaxuje na své chatě u Ledče nad Sázavou.

Tomáš Kužela

Kuzela-2Tomáš Kužela, profesionální fighter MMA (smíšená bojová umění), který se v průběhu posledních třinácti let řadí mezi pět nejlepších bojovníků MMA v žebříčku České republiky. Zároveň patří i mezi matadory evropských šampionátů pořádaných předními organizacemi MMA.

Dosavadní kariéra

  • Absolvoval celkově více než 50 profesionálních zápasů pořádaných prestižními MMA organizacemi na české a evropské scéně i v turnajích v Rusku, ze kterých dovezl cenné skalpy.
  • Váhové kategorie v průběhu kariéry začátek 93 kg (polotěžká váha), většina kariéry 84 kg (střední váha), aktuálně 77 kg (welter váha).

Dosažená ocenění

  • 2006: Czech Combat Sambo Champion
  • 2009: finále pyramidy boje o titul šampiona GCF (Gladiator Championchip Fighting)
  • 2015: Šampion organizace Fighting Zone
  • 2016: Mistr Evropy organizace České asociace bojových umění

Aktuálně připravuje, po doléčeném zranění, velký návrat do oktagonu, a to v březnu 2018 - FNW (Fight Night West) - Karlovy Vary (Grandhotel Pupp).

Newsletter

Přihlašte se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy

Nahoru