Hebké a vyživené ruce

Ochranné či masážní gely na ruce nabízí Alpa Velké MeziříčíPokožka vašich rukou je vystavena řadě vnějších vlivů, proto si zaslouží péči s pomocí kvalitních přípravků. Potřebuje přitom nejen hydrataci, ale také výživu – zejména v chladnějším období roku.

Nenahraditelným pomocníkem jsou v tomto ohledu krémy na ruce. Prověřený krém, který dobře hydratuje, vyživuje a zároveň vám příjemně voní, by tedy rozhodně neměl chybět ve vaší kabelce, stejně jako na vašem stole v kanceláři a na nočním stolku.

 

Vyzkoušejte krémy na ruce AVIRIL

Například ochranné krémy na ruce AVIRIL od ALPY podporují přirozený regenerační proces pokožky, dodávají jí chybějící tuk, činí ji jemnou a vláčnou a přitom ji nezanechávají mastnou. Oceníte je tedy jako preventivní ochranu rukou i jako ošetření po práci.

Mandlový olej a glycerin obsažené v těchto krémech se dobře vstřebávají a zjemňují vaši kůži. Zároveň na jejím povrchu vytvářejí ochranný nemastný film, který brání pronikání škodlivin do podkoží a narušení přirozeného ochranného filmu pokožky. Výtažek z aloe vera vaši kůži navíc zklidňuje a regeneruje a v kombinaci s allantoinem také zvláčňuje.

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru