Čistá pleť je krásná

Vyživující zvláčňující pleťová voda od AlpyPro očistu pleti od make-upu, nečistot i mazu jsou tady pleťové vody AMICA, mezi kterými najdete tu pravou pro každý typ pleti.

Jednotlivé pleťové vody AMICA se liší podílem alkoholu a přísadami vhodnými pro konkrétní typ pleti. Například ve zvláčňující pleťové vodě s nízkým obsahem alkoholu najdete přírodní výtažek z měsíčku lékařského a třezalky tečkované, které spolu s allantoinem zjemňují a regenerují vaši pleť. Pro normální pleť je zase vhodná vyživující pleťová voda. Její součástí je extrakt z ovesných vloček s vysokým obsahem vitaminů E a B a minerálních látek a také allantoin s regeneračním účinkem. Pro čištění smíšené a mastné pleti je ideální kafrová, čisticí nebo stahující pleťová voda s příjemnou svěží vůní.

Kdy a jak čistit pleť

Pleťovou vodu aplikujte na pokožku vašeho obličeje a případně i krku a dekoltu pomocí vatových polštářků každý večer poté, co si obličej ošetříte odličovacím mlékem nebo gelem. Ideální je to těsně předtím, než si na obličej nanesete noční krém (tedy před spaním). Při nadměrném maštění pleti můžete tento proces zopakovat i vícekrát denně.

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru