Regenerace i příprava pro sportovce s řadou SPORT STAR

Masážní gely a masážní emulze od Alpy pro všechny sportovceSportovní masáž je významnou součástí přípravy nejen sportovců vrcholových, ale i těch začínajících nebo rekreačních a Alpa jim k tomu poskytuje ty pravé pomocníky - oleje, roztoky, emulze a gely.

Přípravky sportovní řady ALPA SPORT STAR se skvěle vstřebávají, přinášejí osvěžující a uklidňující účinky, jsou vhodné pro masáž těla i k obkladům. Kreatin obsažený ve sportovní řadě urychluje regeneraci, revitalizuje energetický metabolismus buňky, a tím urychluje regeneraci.

Masážní emulze slouží k uvolnění a regeneraci, k prokrvení pokožky a odstranění celkové únavy, přispívají k prokrvení svalů a přinášejí chladivý nebo hřejivý efekt. Masážní oleje díky obsahu olivového oleje a vitamínu E vyživují pokožku a jsou tak vhodné pro její ošetření a ochranu.

Hřejivé přípravky zajistí „startovací" masáž a automasáž před sportovním výkonem a jinou fyzickou zátěží. Účinná hřejivá látka, zázvorový extrakt a kafr prohřívají a prokrvují pokožku. Chladivé přípravky jsou vhodné pro použití po sportovní aktivitě, výrazně chladí a prokrvují pokožku. Masáž s chladivými přípravky uvolňuje svalstvo a příznivě působí při obtížích pohybového aparátu a celkové únavě – urychluje rekonvalescenci.

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru