Na výrobky ALPA nedám dopustit, říká masérská legenda Pavel Křížek

Maser Křížek vyzkoušel masážní olej základní - sportovníJihlava - Sportovní řadu výrobků ALPA v novém atraktivním designu testují v těchto dnech doslova na vlastní kůži fotbalisté FC Vysočina, s nimiž výrobce jedinečných masážních přípravků a zdravotních prostředků s víc jak stoletou tradicí dlouhodobě úspěšně spolupracuje.

„Již několik let trvající spolupráce s prvoligovou fotbalovou Vysočinou dokazuje, že naše výrobky pro vrcholové sportovce plně vyhovují nejnáročnějším požadavkům a díky svému složení, vlastnostem a výsledným účinkům snesou ta nejpřísnější měřítka," říká vedoucí obchodního úseku společnosti ALPA, a.s., Pavel Smažil.

Jeho slova potvrzuje Pavel Křížek, legendární masér a ikona ve svém oboru, jehož služeb využívá právě prvoligový jihlavský klub. „Nová řada produktů od společnosti ALPA má už tradičně vysokou kvalitu. Jsem rád, že jsme díky této společnosti obvyklou masážní emulzi nahradili ALPA masážním olejem základním, který díky obsahu olivového oleje a vitamínu E vyživuje pokožku a je tak vhodný i pro její ošetření a ochranu," podotýká Pavel Křížek.

Ten si nemůže vynachválit také ALPA masážní olej sportovní, který je určen k relaxační masáži po sportovním výkonu nebo jiné fyzické zátěži. „Namožené svalstvo fotbalistů dokáže tento nový olej po zápase skvěle zklidnit. Tím, že obsahuje směs mentolu, kafru a rostlinných silic, prokrvuje pokožku a eukalypt v něm obsažený působí povzbudivě. Navíc má příjemnou vůni," pochvaluje si přípravky od ALPA Pavel Křížek.

Alpa hřejivá emulze vyzkoušel známý trenér Pavel KřížekSpolupráci podle něj velmi vítá rovněž tým lékařů a fyzioterapeutů, kteří využívají široký sortiment produktů, který značka ALPA prvoligovému klubu poskytuje. Z jejich hlediska to jsou především bylinné masážní hřejivé oleje určené pro přípravnou masáž před sportovním výkonem nebo jinou fyzickou zátěží. Obsahují kafr, který má výrazné prokrvující účinky a vyvolává hřejivý pocit.

Z pohledu Pavla Křížka se týmu fyzioterapeutů osvědčuje rovněž ALPA emulze hřejivá se zázvorem a bylinnými extrakty v praktických tubách, která je určena k přípravné masáži svalů před sportovním výkonem. „Zázvor a kafr krásně hřejí a prokrvují svaly. Už po krátké masáži tímto přípravkem jsou svaly dobře připraveny na zvýšenou námahu. Emulze navíc dobře funguje i na zatuhlé svalstvo, například záda nebo krk a šíji," dodává zkušený masér, pod jehož rukama se evidentně úspěšně vracela energie do svalů i hokejovým vítězům z olympijského Nagana.

Každodenní pozitivní zkušenosti s masážními oleji, emulzemi, ale také masážními roztoky Sport Star mají ale hlavně samotní jihlavští fotbalisté. „Bez startovací masáže od Pavla Křížka, anebo aspoň rychlé automasáže masážním roztokem od ALPY si zátěžový trénink neumím představit. Když se naopak vrátím do kabiny, tak se po sprše těším na relax a hýčkání utahaných svalů masážním olejem," rozpovídala se na masérském lůžku jihlavská brankářská jednička Jan Hanuš. Ten se v masérně vystřídal s útočníkem Pavlem Dvořákem. „ALPA to je pro mě tradice, která nezklame. Z dětství si pamatuju klasickou francovku a její vůni a jsem rád, že na jejích základech ALPA vytvořila podle mě skvělou řadu dalších přípravků, které fungují a pomáhají," uzavírá hráč FC Vysočina Jihlava.

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru