Uvolňující masáž unavených nohou – třeba každý večer!

Masáž chodidel s masážní emulzí a masážním gelemBolí vás nohy z dlouhého stání či sezení v práci? Anebo z nových neochozených bot? Také neustálé postávání a popocházení může mít na vaše chodidla neblahý vliv, který intenzivně pocítíte večer. Dobrá zpráva je, že nemusíte hledat pomoc kvalifikovaných masérů. Pomozte si sami!

 

Jemnou masáží končetinám neublížíte, unavené a oteklé nohy tím naopak příjemně povzbudíte. Je ovšem důležité podotknout, že byste se do takové akce neměli pouštět, pokud jsou vaše potíže chronické. V případě dlouhodobé bolesti nohou se raději poraďte s odborníkem.

Jak na efektivní masáž chodidel

Masáž chodidel je o to příjemnější, že se na nich nachází hodně nervových zakončení. Postupujte při ní od prstů k patě a věnujte se i jednotlivým prstům. Klenbu zase skvěle uvolníte, když chytnete chodidlo těsně pod prsty a pomalu jím otáčíte na obě strany. V masáži můžete pokračovat natahováním každého prstu zvlášť a prsty také ze všech stran promačkat. Efekt celé masáže umocníte použitím masážního oleje a bylinného masážního ALPA gelu KAŠTAN. Kaštanový extrakt a rozmarýnová silice tohoto gelu mají uklidňující a osvěžující účinky, které příznivě působí na cévní systém, především na žíly. Gel se navíc dobře vstřebává a nezanechává na kůži lepivý pocit.

Masáž chodidel má velmi uklidňující a uvolňující efekt. Je až k nevíře, jak dokáže uvést do harmonie nejen nohy, ale celé vaše tělo. Po jejím skončení se vám bude skvěle usínat a druhý den budete vstávat čilí jako rybičky.

 

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru