Síla konopí

marihuana1Bolí vás klouby? Potřebujete uvolnit namožené svaly a osvěžit vaše tělo po fyzické zátěži? Vyzkoušejte produkty ALPA s konopným olejem, o jehož významu a všestranných účincích se toho ví spousta už po celá tisíciletí. Dnes stoupá jeho obliba především v kosmetických a masážních přípravcích.

 

Blahodárné účinky konopného oleje

Konopný olej se získává lisováním semen z rostlin rodu konopí, přesněji z takzvaného technického konopí, které neobsahuje THC. Konopný olej lisovaný za studena obsahuje přibližně 80 % esenciálních mastných kyselin, řadu minerálů a vitamínů.
Jako složka masážních přípravků pomáhá konopný olej k uvolňování ztuhlého svalstva a kloubů a snižuje bolestivost namožených svalů. Odstraňuje také únavu po fyzické zátěži a celkově osvěžuje tělo. Navíc působí blahodárně přímo na pokožku – zpomaluje procesy stárnutí kůže, hydratuje a zvláčňuje ji.

ALPA francovka konopí

Jedním z přípravků ALPA obsahujících konopný olej je ALPA francovka, kterou můžete využít k uvolňujícím masážím, osvěžujícím koupelím a po zředění vodou také obkladům. Díky obsahu za studena lisovaného konopného oleje má tento přípravek výborné regenerační účinky, uvolňuje ztuhlé partie a příznivě působí na celé tělo. Oceníte ho zejména po sportovních a jiných fyzických aktivitách.

ALPA konopný balzám
Dalším z našich konopných produktů je ALPA konopný balzám. Jedná se o osvědčený přípravek, vhodný při chronických potížích pohybového aparátu a dermálních problémech, jako jsou lupénka nebo atopický ekzém. Stejně jako ALPA francovka konopí má také regenerační účinky využívané po namáhavých fyzických aktivitách – jemným vmasírováním konopného balzámu do kůže uvolníte pohmožděné či natažené svaly a zamezíte bolestivým křečím.

 

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru