Našla jsem svého šampiona v dětské kosmetice – BATOLE

Alpa Velké Meziříčí nabízí i dětskou kosmetiku řady BatoleJaká je nejlepší péče o pokožku vašeho miminka? Na to je jednoduchá odpověď. Taková, která vykouzlí úsměv na tváři vašemu miminku. Ale teď vážně, prakticky od narození jsme se synem trpěli na opruzeniny. Nad tím, jak si poradit s dětskou pokožkou jsem dumala celkem dlouho a intenzivně.Na velké puchýřky nepomáhalo nic, a to jsme zkoušeli fakt skoro všechno - mastičky, různé plenky, krémy, i ty předepsané od doktorky a nic...Opruzeniny se objevily často, když jsme měnili typ plenek a taky bez zjevného důvodu.

Na radu kamarádky jsem začala mezi přebalováním hodně „větrat" a používat dětský olej BATOLE, na který od té doby nedám dopustit. Ať. Brzy jsem zjistila, že řada BATOLE nabízí taky šampón, koupel a krém, který je skvělý pro suchou pokožku. Neříkám, že by se opruzeniny čas od času neobjevily, ale je to nic proti tomu, co jsme zažívali po narození malého.

Mým největším oblíbencem a šampionem je olejíček BATOLE, který vytváří na dětské pokožce film, který ji chrání před zarudnutím, proleženinami i dalšími vlivy. Krém BATOLE je zase hutnější a dodá pokožce pořádnou porci výživy.

Co se suchou kůží?
Moje babička radila nesolené sádlo, věřím, že na suchou pokožku funguje skvěle, ale popravdě dávám přednost přípravkům s "libější" vůní. A tak jsem si oblíbila i dětský krém BATOLE s přídavkem olivového oleje. Jsme moc spokojení a je vidět, že spokojené miminko je mnohem klidnější a spokojenější. Na to, že je to krém, se skvělé roztírá a vytváří jemný ochranný film. Krásně vyživí obličej i celé tělo, kromě olivového oleje obsahuje také vitamín E a provitamín A a extrakt z listu olivovníku. Při péči o miminko nikdy neodolám a promažu důkladně i své ruce :)

Řadu BATOLE používáme dlouhodobě a odměnou mi jsou hebká pokožka, jemná vůně a úsměv mého drobečka. A na závěr pro vás mám ještě několik tipů, které mám vyzkoušené a prověřené.

Na co jsem přišla a s čím bych se ráda podělila :)

  • Při péči o pokožku se držím striktně výrobků, které jsou určeny pro dětskou pokožku. „Dospělácké" mýdlo dětskou pokožku zbytečně vysušuje.
  • Po praní prádlo vždy několikrát vymáchám, abych prádlo zbavila veškerých chemických a dráždivých látek.
  • Oblast kolem plenek je extrémně citlivá – vždycky proto pečlivě vybírám velikost plenky – nesmí být ani příliš těsná ani příliš volná.
  • Bez plenky si to miminko vždycky užije :) Pokud to jenom trošku jde, nechám mimi vždycky „vyvětrat" :)

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru