Nejlepší péče o dětskou pokožku z přírody

Olejíček Aviril nebo také šampon i koupel BatoleDětská pokožka je velmi citlivá, nemá totiž ještě dostatečně vyvinutou ochrannou vrstvu a je pětkrát tenčí než kůže dospělého člověka. Máme pro vás pomocníky, kteří se o pokožku vašeho miminka postarají.

 
Aviril – zázrak z heřmánku

Produkty řady Aviril obsahují vitamíny E a D (panthenol), které pečují o podrážděnou nebo opruzenou dětskou pokožku. Obsažený azulen – éterický olej získaný z heřmánku - regeneruje a zklidňuje pokožku. Například Aviril olejíček ošetřuje a čistí jemnou pokožku kojenců, na které vytváří film chránící před zarudnutím, proleženinami a povětrnostními vlivy. Aviril zásyp zase přináší úlevu vysušené, svědivé pokožce, zabraňuje opruzení a zarudnutí.

Batole – kouzlo olivového oleje

Miminka si většinou cachtání ve vodě opravdu užívají. Vše potřebné pro miminkovskou koupel najdete v řadě Batole. Řada Batole využívá příznivých účinků olivového oleje, který dopřává pokožce regeneraci a zabraňuje jejímu vysoušení. Olivový olej napomáhá udržovat pokožku vláčnou a hebkou. Například šampon i koupel Batole zajistí šetrné mytí a ošetřování dětské pokožky.
V zimním období jistě využijete Batole dětský krém proti chladu s olivovým olejem, který vytváří na pokožce ochranný film chránící před mrazem a větrem.

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru