Jak na opruzeniny u miminek?

Pro miminka pro opruzeninám - dětská kosmetika řady AvirilPéče o dětskou pokožku je tématem každé maminky. Experimentovat s citlivou pokožkou našich nejmenších se nevyplácí, a proto se maminky spoléhají na časem a tradicí ověřené produkty. I naše maminky používaly dětskou kosmetiku řady Aviril, proto nám vůně dětského olejíčku připomíná i vlastní dětství.

 

Uklidňující heřmánek

Éterický olej z heřmánku Azulen zklidňuje podrážděnou pokožku i případné záněty. Dětský olejíček Aviril vytváří na dětské pokožce jemný film, chránící ji před zčervenáním, mikroby a bakteriemi. Jemná masáž dětského tělíčka při nanášení Avirilu vykouzlí úsměv na tváři i vašemu miminku. Vzájemná blízkost přinese děťátku pocit bezpečí a připraví ho na klidný spánek. Pravidelné používání dětského olejíčku zajišťuje dětské pokožce vláčnost a jemnost a propůjčuje jemnou vůni. Tradiční skleněná lahvička je recyklovatelná, a díky tomu šetrná k přírodě.

Stop zapařenému zadečku

Při přebalování zadeček dítěte omyjte čistou vodou nebo utřete vlhčeným ubrouskem. Při podráždění nebo začervenání potřete pokožku vrstvou krému Aviril. Krém Aviril je díky vysokému obsahu oxidu zinečnatého výborným pomocníkem na zapařenou pokožku. Heřmánkový extrakt a panthenol pomáhají s regenerací a hojením podrážděné pokožky.

Nejúčinnější je zásyp

Při zapaření děťátko trápí štípání a bolest pokožky. Podle zkušeností maminek je řešením číslo jedna při zapaření zadečku čistá voda a zásyp. Jeho výhodou je, že dokáže rychle absorbovat vlhkost. Díky azulenu napomáhá dětský zásyp Aviril rychlejšímu hojení, podrážděné místo chrání před mikroby a bakteriemi a brání šíření zánětlivých procesů.

Aviril a jeho kvality prověřují maminky již od roku 1927.

Newsletter

Přihlaste se k odběru mazaných novinek ze světa Alpy.

Nahoru